Zamknij
REKLAMA

Tego się raczej nie spodziewały! Zachwycony wójt złożył nie byle jaką propozycję

10:06, 16.06.2020 | MiS
Skomentuj Foto: GOK Pępowo
REKLAMA

Mieszkańcom gminy Pępowo brakuje spotkań w Gminnym Ośrodku Kultury, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom zorganizowano koncert online. Każdy z mieszkańców bez wychodzenia z domu mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu. Koncert złotych polskich przebojów przyciągnął prawie 300 osób i tak zachwycił wójta, że zaproponował artystkom nagranie płyty.

Po raz drugi Gminny Ośrodek Kultury w Pępowie zorganizował koncert online. Wydarzenie spotkało się ze sporym zainteresowaniem. - Odpowiadając na potrzeby mieszkańców, którzy nadal niechętnie opuszczają swoje domy postanowiliśmy dotrzeć z koncertem do każdego drogą on-line (bo dostęp do sieci dziś ma praktycznie każdy). Koncert można było obejrzeć na telefonie, tablecie czy w telewizji (o ile odbiornik ma dostęp do Internetu). Koncert starych złotych polskich przebojów przyciągnął prawie 300 osób w sobotni wieczór do wspólnej zabawy - wyjaśnia Leszek Żelazny, dyrektor GOK Pępowo.

Dla wirtualnej publiczności zaśpiewały mieszkanki gminy Pępowo: Natalia Kołodziejczak z Gębic, Klaudia Berger z Krzekotowic, Martyna Stróżyk z Pępowa, Roksana Rosa ze Skoraszewic, Marta Krzyżoszczak z Gębic i Marta Pacanowska z Pępowa. - Każda z występujących wyszła na scenę trzy razy – jedną piosenkę wykonywała solowo, dwie pozostałe w duetach. Artystki tak zachwyciły siedzącego na widowni wójta Grzegorza Matuszaka, że po godzinnym koncercie zaproponował im nagranie płyty, która być może ukaże się jeszcze w tym roku - mówi dyrektor Leszek Żelazny.

Podczas koncertu online, publiczność usłyszała takie hity jak: "Nie zadzieraj nosa" (Czerwone Gitary), "Sing, sing" (Maryla Rodowicz), "Wyszłam za mąż" (Ewa Bem), "Kawiarenki" (Irena Jarocka), "Zacznij od Bacha" (Zbigniew Wodecki) czy "Nic nie może wiecznie trwać" (Anna Jantar). -

Cały koncert można obejrzeć -TUTAJ-

[ALERT]1592294752657[/ALERT]

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

BenedyktaBenedykta

2 2

Nagranie płyty? Bo pęknę ze śmiechu! 15:43, 19.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Masaki Hirano Masaki Hirano

2 0

Chciałbym kupić Geishe w białej sukni ile ona kosztuje? 22:53, 29.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JUNIOR Z TEXAS JUNIOR Z TEXAS

2 0

ja chciec wiecej zapłacic od kolega Masaki za ladacznia. Ja kupic je wszystkie. 00:37, 30.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA