Zamknij
REKLAMA

Usłyszeli hit za hitem! Jego największe przeboje śpiewała cała sala, a niektórzy...

11:08, 08.03.2020 | MiS
Skomentuj
REKLAMA

"Gdzie się podziały tamte prywatki", "Zielone wzgórza nad Soliną", "Zakazane wakacje" – te i inne przeboje zaśpiewał wczoraj Wojciech Gąssowski w Poniecu na koncercie z okazji Dnia Kobiet. Panie i towarzyszący im panowie doskonale bawili się zarówno przy repertuarze rozrywkowym, jak i tym nieco bardziej nostalgicznym.

Imprezy organizowane w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Poniecu,od lat cieszą się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców. Tym razem było podobnie. Na koncercie Wojciecha Gąssowskiego pojawiło się aż 440 osób. - Dobry wieczór państwu. Bardzo serdecznie witam wszystkich, a zwłaszcza panie, bo to jest wigilia waszego święta. Z maleńkim wyprzedzeniem składam paniom najserdeczniejsze życzenia - zdrowia, zdrowia i zdrowia, bo to chyba jest najważniejsze (...) - mówił Wojciech Gąssowski.

Artysta rozpoczął koncert rock and roll'owym hitem. - Ja jestem człowiekiem epoki rock and rolla, dlatego śpiewam rock and rola, ale widzę tu dużo rock and roll'owych osób na widowni, myślę że się zrozumiemy - mówił Wojciech Gąssowski patrząc na publiczność, którą znaczną większość stanowiło starsze pokolenie.

Dla wielu był to sentymentalny powrót do czasów swojej młodości. - Wspaniale - komentowali. Niektórzy nawet poderwali się z krzeseł, by zatańczyć. Więcej odważnych osób zdecydowało się jednak zaśpiewać. Znakomite przeboje, takie jak "Tak mi źle", "Zielone wzgórza nad Soliną", "Zakazane wakacje" czy piosenka tytułowa serialu "M jak miłość" śpiewała cała sala. Najgłośniej wybrzmiały jednak słowa najbardziej znanego przeboju Gąssowskiego "Gdzie się podziały tamte prywatki".

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ObserwatorObserwator

0 0

Dla nie ten koncert to była porażka
22:08, 05.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz