Zamknij
REKLAMA

Wyrwał do tańca żonę wójta Pępowa... Dyrektor GOK-u przyznaje się do błędu

10:52, 16.02.2020 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Artysta wręczający kwiaty, proszący niektóre panie do tańca i ponadczasowe przeboje, głównie o miłości. W takiej atmosferze upłynął wczorajszy wieczór w Gminnym Ośrodku Kultury w Pępowie. Z okazji "Walentynek" na scenie  wystąpił Alexander Martinez, półfinalista programu "Mam talent", który potrafi wcielić się w niemal każdego wykonawcę światowego formatu.

Koncert popularnego wokalisty i tancerza drugi rok z rzędu spotkał się z dużym zainteresowaniem. To na specjalne życzenie widzów, Alexander Martinez wystąpił w Pępowie z okazji "Walentynek". W ubiegłym roku zachwycił słuchaczy biorących udział w koncercie okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn. - Niebywały talent wokalny, skala głosu umożliwiająca zaśpiewanie praktycznie każdego utworu niezależnie od gatunku muzycznego, idą u niego w parze ze skromną osobowością - mówi Leszek Żelazny, dyrektor GOK w Pępowie.

W wykonaniu Martineza publiczność usłyszała ponadczasowe przeboje, głównie o miłości. Artysta zaśpiewał takie utwory jak: "Love story", "Delilah", "Pamięć" czy " L'Italiano" oraz półgodzinnym bisem. Co warto podkreślić to był to zaledwie ułamek jego możliwości. Alexander Martinez potrafi bowiem wcielić się w niemal każdego artystę światowego formatu. Jak przyznał podczas koncertu w jednym z wykonanych utworów moduluje głos na Presley’a, Armstronga i Jacksona, by udowodnić, że nie śpiewa z playbacku.

Publiczność była zachwycona. Gdy artysta schodził ze sceny, spotykał się twarzą w twarz ze słuchaczami, obdarowywał kwiatami panie i prosił niektóre do tańca. Jedną z nich była żona wójta Grzegorza Matuszaka. - Popełniliśmy jeden błąd, nie tym, że zaprosili wokalistę ponownie, ale tym, że przygotowaliśmy miejsca siedzące dla publiczności. Nogi same rwały się do tańca! - przyznaje Leszek Żelazny, dyrektor GOK Pępowo.

Kolejny koncert w GOK Pępowo z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn odbędzie się 7 marca. Bezpłatne bilety na kwartet SZAFA GRA można już odbierać w siedzibie ośrodka.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Fotopstryczek Fotopstryczek

24 2

G42 się rozwija w internatach... nagłówek tak bardzo clickbaitowy, że mógłby służyć jako przykład jak ich nie pisać... 11:58, 16.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

błyskotliwybłyskotliwy

3 7

Są mistrzami prawda? Nawet ciebie ciekawość zżarła :) 12:12, 16.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

żonażona

7 7

Ja bym to nazwała umiejętnym zachęcaniem czytelników do czytania treści a nie tylko tytułów. Czepiają się ci co nie znajdują sensacji tam gdzie jej oczekiwali. 12:21, 16.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone