Zamknij
REKLAMA

Eksperyment się udał! Po koncercie wychodzili na scenę dwa razy...

16:50, 03.12.2019 | MiS
Skomentuj
REKLAMA

Sentymentalna i muzyczna podróż do lat 60. ubiegłego wieku. Tak można podsumować muzyczny wehikuł czasu,  jaki zaserwował publiczności zespół Czarno-Czarni, występując podczas "Retro Andrzejek" w Pępowie. Połączone siły Jarka Janiszewskiego i ekipy zespołu "Big Cyc" dosłownie rozkołysały słuchaczy, którzy po dwóch godzinach koncertu zażądali bisów.

"Retro Andrzejki" w Gminnym Ośrodku Kultury w Pępowie okazały się prawdziwa muzyczna ucztą. Na scenie wystąpił zespół Czarno-Czarni. Grupa powstała z zamiłowania do brzmień czystego rock and rolla i klimatu muzycznego lat 60-tych i taką muzykę można też było usłyszeć na koncercie. - Koncert niezwykle naenergetyzowany szalonymi dźwiękami nie pozwolił publiczności usiedzieć w miejscu. Nóżka chodziła niejednemu słuchaczowi przy piosenkach: "Nie oddam kota”, "Śpiąca Jola” czy "Nie choruj” – ścieżce dźwiękowej serialu "Daleko od noszy”. Oprócz autorskich piosenek, zespół zagrał też kilka coverów,  odegranych w klimacie swingu: ," Kasztany", ",Augustowskie noce", czy "Gdy mi ciebie zabraknie" - komentuje Leszek Żelazny, dyrektor GOK Pępowo. - Świetnie połączony humor zespołu z muzyką na żywo sprawdził się w Pępowie do tego stopnia, że po dwugodzinnym koncercie audytorium poprosiło o dwukrotny bis. Wówczas wybrzmiały największe hity zespołu: "Jedzą rybę", "Koralgol", "Alice" i ,"Wydłubany miś" - dodaje szef pępowskiej kultury.

Do tej pory w Pępowie królowały szlagiery śląskie, jednak po sobotnim koncercie, dyrektor Leszek Żelazny jest przekonany, że warto eksperymentować z innymi dźwiękami. Na koncert Czarno-Czarnych przybyło aż 250 słuchaczy. - Będziemy wprowadzać inne gatunki muzyczne, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Mieliśmy moment przy sprzedaży biletów na koncert Czarno-Czarnych, że nie było zainteresowania, ale ostatecznie mamy pełną sale - mówił dyrektor Leszek Żelazny.

Najbliższy koncert w GOK Pępowo odbędzie się "za rok", Będzie to Koncert Noworoczny Trzech Tenorów, jaki zaplanowano na 26 stycznia. Z kolei 15 lutego GOK organizuje wydarzenie z okazji Walentynek, a 7 marca w klimatycznym brzmieniu z lat ’60, ’70 i ’80 odbędzie się koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz