Zamknij
NEWS

Hutnik szeroko otwarty! W programie warsztaty taneczne i karaoke

15:43, 07.11.2019 Aktualizacja: 15:43, 07.11.2019
Skomentuj

Jeśli chcecie tanecznie i muzycznie spędzić najbliższą niedzielę, zajrzyjcie do Hutnika! 10 listopada GOK otwiera drzwi dla tych, którzy lubią tańczyć i śpiewać. W programie znajdą się warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży oraz karaoke.

Niedziela 10 listopada to pierwsza niedziela w ramach akcji „Hutnik szeroko otwarty”. - Niedziela to najlepszy czas, by odpocząć od obowiązków szkolnych i zawodowych. Można to zrobić aktywnie, korzystając z oferty zajęć kulturalnych. Chcemy takie niedziele organizować cyklicznie, a jednocześnie urozmaicać ich tematykę tak, by każdy znalazł coś dla siebie. W najbliższą niedzielę proponujemy taniec i karaoke. Zapraszamy do wspólnej zabawy całe rodziny – mówi Tomasz Barton, dyrektor GOK „Hutnik”.

W niedzielę 10 listopada Hutnik czynny będzie od godz.15:00. W programie przewidziano karaoke, a także pokazy i warsztaty taneczne Studia Tańca Anima. Wstęp wolny!

Szczegóły na plakacie

(H.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%