Zamknij
REKLAMA

W hołdzie zmarłemu Krzysztofowi

15:31, 28.10.2019 | MiS
Skomentuj
REKLAMA

Mocne, rockowe dźwięki wybrzmiały w sobotni wieczór na scenie gostyńskiego Hutnika. Wszystko za sprawą festiwalu "Krzywizna Fest", który po raz czwarty zorganizowano w hołdzie Krzysztofowi Krzyżostaniakowi - wielkiemu miłośnikowi muzyki rockowo-metalowej, który zmarł na raka.  W tym roku wystąpili  "Illusion", "Corruption", "ThermiT" oraz "Okrütnik" 

"Krzywizna Fest" to jednodniowe wydarzenie w mocno rockowym klimacie. Poświęcone jest ono pamięci zmarłego kilka lat temu Krzysztofa Krzyżostaniaka, człowieka związanego z tworzeniem i promocją gostyńskiej sceny niezależnej. - Celem festiwalu jest propagowanie mocnych brzmień w klimatach wszelkich odmian muzyki rockowo/metalowej, której Krzysztof był fanem - mówił Przemysław Rychlik z Gostyńskiego Ośrodka Kultury "Hutnik".

Organizatorzy zadbali o odpowiednie zaplecze.  Na scenie zgrał "Corruption", "ThermiT", "Okrütnik". Wszyscy jednak z niecierpliwością wyczekiwali  gwiazdy wieczoru – zespołu "Illusion", który nie zawiódł. Fani mocnego uderzenia  - ok. 300 osób przybyli  z całej Wielkopolski, a nawet spoza granic naszego województwa. Widać było, że świetnie się bawią -  śpiewając z artystami i tańcząc pogo. - Ten festiwal zdobywa swoją markę, jest rozpoznawalny w coraz szerszym kręgu. Mamy święto muzyki metalowej w Gostyniu. Pojawiają się sklepy muzyczne, można porozmawiać z artystami, a nie wszędzie tak jest - mówił Przemysław Rychlik z GOK Hutnik, dodając, że już trwają prace nad kolejną edycją "Krzywizny"

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

erer

5 4

Było tak se 16:33, 28.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WladisWladis

2 0

Było fest 06:31, 29.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz