Zamknij
REKLAMA

Zagrają największe przeboje

10:23, 26.10.2019 | J.J
Skomentuj
REKLAMA

To będzie wyjątkowy koncert! Po pierwsze, do Gostynia wróci Krzysztof Grajczak z zespołem Budka Band grającym przeboje Budki Suflera. Po drugie, w trakcie koncertu będzie można wesprzeć zbiórkę na rzecz Julki Mikołajczak z Gostynia. A wszystko to już 9 listopada o 18:00 w „Hutniku”. Wstęp wolny!

Wkrótce po tym, jak Budka Suflera poinformowała oficjalnie o zakończeniu swojej działalności, muzycy z wieloletnim doświadczeniem studyjnym i scenicznym postanowili, że nie pozwolą zapomnieć publiczności o genialnych kompozycjach i największych przebojach Budki Suflera. Tak narodził się zespół Budka Band, z którym związany jest również pochodzący z Gostynia Krzysztof Grajczak. To właśnie ich będzie można usłyszeć 9 listopada w „Hutniku”.

Koncert będzie wydarzeniem charytatywnym, gdyż w jego trakcie zbierane będą środki na rzecz walczącej z SMA Julki Mikołajczak z Gostynia. – Koncert nie będzie biletowany, zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę dobrze się bawić przy największych przebojach Budki Suflera, a jednocześnie zrobić coś dobrego, wspierając zbiórkę na rzecz Julki. Zabierzcie znajomych i do zobaczenia 9 listopada – mówi Tomasz Barton, dyrektor GOK „Hutnik”.

Foto: Gmina Sława(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Tylko legiaTylko legia

0 7

Brzudki koncert tylko lamusy i złotowy na niego poszły 15:52, 26.10.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

jaja

1 0

jesteś pusty jak bęben budki suflera 09:01, 30.10.2019


chlepchlep

1 0

skad wiesz jaki byl koncert i kto przyszedl jak bedzie dopiro 9.11.Przyjdzmy wswzyscy ktorzy kochamy BUDKE i Krzyska 14:28, 30.10.2019