Zamknij
REKLAMA

A kolejne dopiero w przyszłym roku...

14:38, 20.10.2019 | MiS
Skomentuj
REKLAMA

Koncerty śląskich szlagierów w Gminnym Ośrodku kultury w Pępowie to gwarancja sukcesu. Miłośnicy tej rozrywki za każdym razem wypełniają salę do ostatniego wolnego miejsca. Tak było w sobotę podczas koncertu Beaty Mańkowskiej z zespołem. Publiczność usłyszała największe hity artystki. 

Po raz ostatni w tym roku kalendarzowym Gminny Ośrodek Kultury Pępowo zorganizował biesiadę śląską. Fani śląskich szlagierów będą musieli poczekać na kolejne takie koncerty kilka miesięcy. - Przyzwyczailiśmy publiczność do tego, że w Pępowie takie koncerty organizujemy. Przyjeżdżają do nas z różnych stron: Krotoszyna, Kobylina, Gostynia, Rawicza, by posłuchać śląskich szlagierów - mówił Leszek Żelazny, dyrektor GOK Pępowo. - W tym roku mieliśmy pięć takich koncertów m.in. Mariusza Kalagi, Karpowicz Family, Blue Party i za każdym razem pełną salę. Tylko dziś ponad 250 osób - mówił Leszek Żelazny, dyrektor GOK Pępowo.

Występ wczorajszej gwiazdy zapowiedział Andrzej Miś – znany prezenter radiowy i telewizyjny TVS. Przy okazji wprowadził publiczność w doskonały humor. Zaraz potem na scenie pojawiła się długo oczekiwana Beata Mańkowska z zespołem. Wokalistka wyśpiewała na pępowskiej scenie wszystkie możliwe gatunki muzyki światowej: od popu do folku i disco, przez ulubioną biesiadę po klasykę. W części pierwszej zaproponowała ciąg pieśni neapolitańskich. Publiczność usłyszała: "Funiculi, funicula", "Gira con me", "Mamma" czy ,"La spagnola". Nie obyło się bez hitu "Splecione dłonie", które Mańkowska wykonała w wersji polskiej i po niemiecku. A bisowała piosenką "Jesteś szalona" w wersji operowej. Między piosenkami Beata Mańkowska żartowała i podzieliła się publicznością licznymi anegdotkami ze swojego życiorysu.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz