Pierwszy seans zorganizowali w zeszłym roku, choć mieli pewne obawy. Okazuje się, że niepotrzebnie, bo kino samochodowe cieszyło się ogromnym powodzeniem także wczoraj. Plac Cyryla Ratajskiego w Pępowie wypełnił się po brzegi autami, a na wielkim ekranie wyświetlono komedię "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3".
Gminny Ośrodek Kultury w Pępowie zafundował mieszkańcom ciekawy sposób na spędzenie piątkowego wieczoru. Drugi rok z rzędu na placu Cyryla Ratajskiego zorganizowano kino samochodowe. Frekwencja i atmosfera dopisały. - Taki klimat amerykańskiego kina. Nam się bardzo podoba - mówili mieszkańcy. - Coś innego, rzadko spotykanego w naszej okolicy, żal byłoby nie skorzystać, by pooglądać film z poziomu auta - komentowali uczestnicy wydarzenia.
Pierwsze kino samochodowe w Pępowie zorganizowano w zeszłym roku. - Tak faktycznie, to zależało nam na kinie na leżakach, ale pogoda popsuła plany. Wówczas Dom Kultury z Sierakowa zaproponował nam organizację kina samochodowego. Uznaliśmy, że spróbujemy czegoś innego i to spodobało się mieszkańcom - mówi Leszek Żelazny, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Pępowie.
Na seans filmowy pod chmurką zjechały całe rodziny. - Dobieramy takie filmy, żeby to były lekkie, przyjemne, zabawne, dlatego dzisiaj "Kogel-mogel 3" polska komedia - mówił dyrektor Leszek Żelazny. Aby go zobaczyć wystarczyło zaparkować auto, rozsiąść się wygodnie w fotelu i nastawić odpowiednią częstotliwość radia. Obraz wyświetlany był na dużym ekranie, doskonale widocznym z każdego punktu placu.
Rów zatrzymał Mercedesa. Potem pojawiła się policja...
A mówili że na bocznych nie stoją .
Sołtys
19:34, 2026-02-08
Koń by się uśmiał? Niekoniecznie. Za to ryzyko się...
Brawa dla tych dzieci które zamiast siedzieć z telefonami jak Ci panstwo wyżej którzy piszą *%#)!& komentarze, zrobiły coś fajnego i dla siebie :) zawsze lepiej jest komentować chamsko z piwem w ręku prawda dorośli? :) brawo dla dzieci! Brawo za pasje :)
Kosmos!
18:19, 2026-02-08
Chcą to dopisać do dowodu osobistego, ale jest też...
Nie wiem po co bym miał nosić przy sobie dowód ,chyba żeby Toto zgubic ,
Bob
18:11, 2026-02-08
Zrobili wszystko, by pokazać, że warto. Teraz liczą...
Ja tam idę do,, collegium hamuF,,i będę mógł zasiadać w co najmniej trzech spółkach państwowych ..
Polityczny
18:09, 2026-02-08
4 0
Amerykańskie to prawda. Po tym wszystkim co tam się dzieje to tylko strzelaniny brakuje!
1 3
Ale co się dzieje rozwiń myśl
5 0
Poczynając od kąpieli w fontannach, po porady kierowców pod wpływem!
6 0
Teraz to tam się będzie działo :) (wizy)
2 0
Bylem dzisiaj, dobry film, Ci wychodzacy z kin ludzie to slabe ciolki. Film w duzej mierze pokazuje obraz jak nierownosc spoleczna niszczy czlowieka, bogaci mysla ze moga robic co chca i nie poniosa zadnych konsekwencji, natomiast biedni sa rownani z ziemia i wrzuca im sie klody pod nogi przy kazdym kroku wmawiajac im ze to normalne. Film pokazuje ta granice gdzie czlowiek peka i odcina sie od rzeczywistosci i panujacych zasad, popadajac w obled
0 2
Artykuł mówi o komedii a ty piszesz o jakimś innym filmie chyba. Dla mnie to podchodzi pod thriller psychologiczny. Nie rozumiem o co chodzi.
2 1
A cypis tez byl????
1 0
świetny pomysł... oby tak dalej i to też w pozostałych gminach powiatu.
2 0
Niektóre auta miały uruchomiony silnik na postoju czy to zgodne z prawem?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz