Zamknij
REKLAMA

Jeden z najlepszych koncertów

13:07, 22.09.2019 | MiS
Skomentuj
REKLAMA

Prawdziwym hitem okazał się sobotni koncert poznańskiego rapera "Palucha" jaki odbył się w Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik". Na spotkanie z artystą przybyły prawdziwe tłumy młodych ludzi. - Była to super okazja z tytułu jego trasy z najnowszym albumem "Czerwony dywan" - mówił Przemysław Rychlik z GOK Hutnik

Paluch (Łukasz Paluszak z Poznania) to obecnie jeden z najbardziej popularnych raperów w naszym kraju. Dowodem na to, może być koncert, jaki odbył się wczoraj w gostyńskim Hutniku. - Postawiliśmy na Palucha raz, że jest teraz na topie, a dwa, że była to super okazja z tytułu jego trasy z najnowszym albumem "Czerwony dywan" - mówi Przemysław Rychlik z GOK Hutnik. Na koncercie bawiło się ok 400 młodych ludzi, głównie z okolicznych powiatów, których nie zraziła nawet wysoka cena biletu ( 50 zł)

Na scenie dał z siebie wszystko, szybko rozgrzał publiczność, która wtórowała mu pod sceną. Młodzi ludzie tańczyli i śpiewali. Doskonale znali  największe hity oraz najnowsze utwory artysty. Z kolei raper miał świetny kontakt z fanami. Każdy utwór zapowiadał, dorzucał kilak słów od siebie i dopytywał czy wszyscy na pewno dobrze się bawią. Odpowiedź zawsze była taka sama. Zapewne był to jeden z najlepszych koncertów hip-hopowych, jaki miał miejsce w ostatnim czasie w Hutniku.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

SzamanSzaman

0 0

Zajefajny koncert !!! wiecej prosimy :) 11:24, 23.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz