Zamknij
REKLAMA

Jak powiedział, tak zrobił

14:32, 07.09.2019 | MiS
Skomentuj
REKLAMA

- Ja będę się obnażał, będę śmiał się z samego siebie...Po prostu - zwrócił się do publiczności zgromadzonej w Gostyńskim Ośrodku Kultury Hutnik Czesław Mozil. Artysta znany z bardzo osobliwego poczucia humoru, jak powiedział tak zrobił. Humoru nie brakowało, choć trzeba przyznać, że był on specyficzny, z dużą dozą ironii. Występ uatrakcyjniał muzycznymi przerywnikami - nie był to wokalny popis, a raczej melodyjna recytacja.

W czwartkowy wieczór publiczność zgromadzona w Gostyńskim Ośrodku Kultury wysłuchała niebanalnej historii. Na deskach Hutnika wystąpił Czesław Mozil, który zaprezentował muzyczny stand-up. Jak można było przeczytać w opisie wydarzenia - "jego występ to przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także codziennym życiu popularnego artysty". - Ja będę się obnażał, będę śmiał się z samego siebie...Po prostu. - mówił na wstępie Czesław Mozil. Faktycznie artysta w ironiczny sposób opowiadał o swoim życiu na emigracji - Czesław Mozil przez wiele lat mieszkał z rodzicami w Danii. Opowiadał o przyjaźni z Alim i Mohamedem, z którymi bawił się na podwórku. Sporo nawiązywał do religii, nietolerancji, wielokulturowości, patriotyzmu, a także roli jurora w programie X-Factor.

Mozil na scenie miał do dyspozycji klawisze oraz akordeon. I choć jest muzykiem wykształconym, to wirtuozerii w czwartkowy wieczór nie było. Czesław sam przyznał, że nie śpiewa, a raczej melodyjnie recytuje. Nikomu to jednak nie przeszkadzało. Momentami artysta nawiązywał rozmowę z publicznością, z której jak podkreślał nie wypada się śmiać. Po występie robił sobie z fanami zdjęcia i rozdawał autografy.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Smutek Smutek

5 0

Ale mało ludu :( 18:46, 07.09.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

EnterEnter

9 1

Niestety masz rację.Trudno zapełnić salę gdy repertuar wymaga od widza nieco wiekszego wysiłku intelektualnego 20:59, 07.09.2019