Zamknij

W sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piaskach odbędzie się kolejny już festiwal Blues nad Obrą jak zawsze z doborową obsadą na scenie

M.S 13:31, 21.08.2019 Aktualizacja: 16:52, 21.08.2019
Skomentuj

Miłośnicy bluesa w naszym powiecie, zapewne nie mogą doczekać się już najbliższej soboty. W sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piaskach odbędzie się kolejny już festiwal Blues nad Obrą jak zawsze z doborową obsadą na scenie.

Wydaje się, że Blues nad Obrą, na stałe wpisał się w kalendarz kulturalnych imprez naszego powiatu. Wcześniejsze edycje cieszyły się niemałym zainteresowaniem, dlatego organizatorzy zaprosili do Piasków kolejne znane zespoły. Gwiazdę tegorocznej edycji Bluesa nad Obrą, będą zespoły J.J. Band i CHEAP TOBACCO. J.J. BAND.

J.J.Band jak informują organizatorzy zdobył miano jednej z najlepszych grup bluesowych w Polsce, a także szereg nagród. Grupa występowała na najbardziej prestiżowych festiwalach bluesowych w Polsce obok polskich i zagranicznych wykonawców z najwyższej półki. - J.J.Band to niewątpliwa uczta muzyczna, wielka radość grania i dobra zabawa. W 2010 skład zespołu zasiliła sekcja rytmiczna złożona z doświadczonych i uznanych na polskiej scenie bluesowej wrocławskich muzyków – Bartosza Niebieleckiego na perkusji i Andrzeja Stagraczyńskiego na basie. - zachęcają organizatorzy III edycji Festiwalu Blues nad Obrą. W czasie koncertu zespołu będzie można usłyszeć przede wszystkim utwory z najnowszego albumu J.J. Band poświęconego twórczości Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout oraz utwory z autorskich albumów zespołu.

Z koeli CHEAP TOBACCO to wybuchowa mieszanka czystej energii, autentyczności oraz mocnego vintage’owego brzmienia, połączona z charyzmatycznym głosem dziewczyny z Bieszczad, która dwukrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce – Natalią Kwiatkowską. - Zagrali dotychczas około 500 koncertów w kraju i zagranicą. Na swoim koncie mają ponad 15 nagród Grand Prix oraz nagród publiczności. Niedawno wydana przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia płyta „Szum” zdobyła nominację do FRYDERYKA 2019. Pomimo uznania w świecie „bluesowym”, muzyka zespołu wybiega daleko poza jego granice, czerpiąc z dorobku muzyki rockowej, soulowej, pop, funky, zaczepiając również o lekką psychodelię. Teksty opowiadające o wewnętrznych konfliktach, z którymi mierzy się każdy z nas, o odejściu, przemijaniu, ale też o nadziei na finalną zgodę i porozumienie - opisują organizatorzy festiwalu.

- III Edycja festiwalu Blues nad Obrą już w najbliższą sobotę. Zapraszamy wszystkich sympatyków dobrego bluesa a także muzyki rockowej. JJ Band i Cheap Tobacco dostarczą niezapomnianych wrażeń muzycznych. Przy okazji posłuchania świetnej muzyki będzie można skorzystać z cateringu o który zadba restauracja 4 Gary. Na pewno warto ten wieczór spędzić w GOK Piaski - zaprasza w imieniu organizatorów Marcin Nowak.

Początek imprezy o godz. 19. w Gminnym Ośrodku Kultury w Piaskach.

                        

Foto: Gmina Piaski

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%