Zamknij
REKLAMA

Reportaż z imprezy tylko w Gostyn24TV

11:29, 21.07.2019 | Marta Stachowska, Jakub Kędziora
Skomentuj
REKLAMA

Powoli kończą się XV jubileuszowe Dni Ponieca, które w tym roku były wyjątkowo udane. Zewsząd biła pozytywna energia, co przełożyło się też na wyjątkową atmosferę.  Podczas wieczornych koncertów bawiły się prawdziwe tłumy nie tylko mieszkańców Ponieca. Ludzie zjechali z Leszna, Gostynia, Rawicza i wielu innych miast, miasteczek czy wiosek. Tego dnia Poniec był też najsłodszym miastem w Polsce!

Sobota to kolejny frekwencyjny sukces organizatorów Dni Ponieca. Występujący na scenie radiowi dziennikarze z zespołu Poparzeni Kawą Trzy oraz formacja Video pod wodzą charyzmatycznego Wojciecha Łuszczykiweicza dali prawdziwe show. Pojawiły się nawet komentarze, że najlepsze Dni Ziemi Ponieckiej w historii tego miasta.

Tego dnia Poniec był też najsłodszym miastem w Polsce. Wszystko za sprawa ustanowienia rekordu Polski w jednoczesnym jedzeniu mleczka z tubki - słodkiego specjału produkowanego przez Spółdzielnię Mleczarską w Gostyniu, w którym wzięły udział aż 564 osoby. 

 

 

(Marta Stachowska, Jakub Kędziora)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

MiSMiS

2 0

Powoli kończą się XV jubileuszowe Dni Ponieca minęły w tym roku były wyjątkowo udane.???
Polska język, trudna język!!! 05:33, 22.07.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

z Poniecaz Ponieca

0 2

Tyle wyniosłeś z dni Ponieca. Nieźle :) Musi byc ostry ból d... 07:28, 22.07.2019