Najzdolniejsze dzieci z gminy Gostyń zaprezentowały swój talent wokalny. Okazją do ich wysłuchania, była Gala Piosenki Przedszkolnej jaką przygotowano w parku miejskim. Było kolorowo, radośnie, a publiczność nie szczędziła pochlebnych słów i oklasków. W tym roku niekwestionowaną faworytką jury okazała się Danusia Czesiak, która podbiła też serca słuchaczy. Imprezie towarzyszył pokaz sekcji tanecznych i plastycznych działających przy GOK Hutnik.
To będą pierwsze takie instalacje w centrum Gostynia!
Hahaha malkontentom gul podskoczył, bo drzewa posadzili, i ludziom ładną kawkę postawią.
noo
15:02, 2025-10-10
To będą pierwsze takie instalacje w centrum Gostynia!
Podejrzewam że takie ławki-enklawy muszą kosztować fortunę, zaś nasadzenie drzew może być o wiele tańszą opcją...
xyz
14:50, 2025-10-10
To kwestia czasu, aż ktoś przywali! Czytelnicy ...
Uważam, że najtaniej byłoby zamontowanie lustra żeby wyjeżdzający z Dino widzieli jadące samochody od strony Strzelec Wielkich.
Mieszkaniec Piasków
14:42, 2025-10-10
To kwestia czasu, aż ktoś przywali! Czytelnicy ...
Nie trzeba wycinać drzew wystarczy że będzie lustro
Reni
14:40, 2025-10-10
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz