Zamknij
REKLAMA

Najbardziej skorzystały psy...

14:05, 08.04.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Pierwsze koty za płoty. Tak o Piaskowskich Rockowaniach mówi dyrektor Sebastian Nowak z Gminnego Ośrodka Kultury. Zespoły stanęły na wysokości zadania, nieco gorzej z frekwencją, ale zapewne ci co przyszli nie żałują. Do tego fani rocka pokazali, że mają wielkie serca ofiarując całkiem pokaźną sumkę na przytulisko dla bezdomnych zwierząt.

Skowyt, czyli Piaskowskie Rockowania zorganizowano po raz pierwszy, ale impreza ma szanse, na stałe wpisać się w kulturalny rozkład jazdy tamtejszego ośrodka kultury. Na scenie GOK w Piaskach wystąpiły trzy zespoły: Mescalero z Wrocławia, gostyńskie Męczenie Owiec i The Shvagiers. Grupy zafundowały słuchaczom trzy godziny rockowego brzmienia. Fani mocnego uderzenia bawili się przy tym doskonale. - Myślę, że ci którzy przybyli do Piasków nie powinni być zawiedzeni, ani zaskoczeni, wszystko to wyglądało i brzmiało doskonale. Co do frekwencji jesteśmy zadowoleni. Jest ona porównywalna z innymi ośrodkami kultury. To był pierwszy taki koncert. Trzeba tradycji i kolejnych koncertów - komentował Sebastian Nowak, dyrektor GOK w Piaskach.

Wstęp na koncert był bezpłatny, ale fani rocka udowodnili, że mają ogromne serca. W czasie imprezy prowadzono zbiórkę na rzecz przytuliska dla bezdomnych zwierząt w Smogorzewie. Udało się zebrać kwotę 1200 złotych? Gratulujemy.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

BrawoBrawo

0 0

ooo super działający GOk. Zatrudnieni nowi instruktorzy jak kto chce ćwiczy albo gra, maluje, jaja robi hahaha. Dyrektor jednak przemyślał etaty. Jeszcze teatr by się przydał. 15:22, 09.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

obiektywnaobiektywna

0 0

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Urodzony do piastowania tej funkcji. 21:34, 10.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone