Zamknij
REKLAMA

Prawdziwy dżentelmen...

10:04, 12.03.2019 | MW
REKLAMA
Skomentuj

Koncerty z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn na stałe wpisały się w kalendarz kulturalny Pępowa. Tym razem Gminny Ośrodek Kultury zaprosił wyjątkowego gościa. Był nim Alexander Martinez. Filipińczyk, który swoim występem porwał nie tylko publiczność, ale i jedną z pań na scenę. Nie zabrakło kwiatów oraz życzeń.

Sala pępowskiego Gminnego Ośrodka Kultury i tym razem wypełniła się po brzegi. Podczas powitania dyrektor Leszek Żelazny oraz Grzegorz Matuszak, wójt gminy Pępowo złożyli zebranym życzenia z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn oraz wręczyli dwa bukiety kwiatów wybranym losowo Paniom. To nie był jednak koniec atrakcji zaplanowanych na ten niezwykły wieczór, którego główną atrakcją był występ finalisty II edycji programu „Mam Talent!” - Będąc w odwiedzinach w Krakowie, przez przypadek trafiliśmy z małżonką na koncert Alexandra Martineza. Był rewelacyjny i już wtedy wiedziałem, że muszę go zaprosić do nas, do Pępowa. Udało się i bardzo się z tego cieszę - powiedział Leszek Żelazny, dyrektor MGOK w Pępowie

Alexander Martinez zaprezentował swój szeroki repertuar. Zaśpiewał m.in. piosenki Alvaro Soler, Franka Sinatry czy Modern Talking. Doskonale naśladował też głosy Louisa Armstronga, Andrea Bocelliego, Elvisa Presleya czy Michaela Jacksona. Świetnie też dogadywał się z publicznością, dzięki temu sala śpiewała, a jedna z pań została zaproszona na scenę, gdzie otrzymała bukiet kwiatów. Artysta specjalnie dla niej zaśpiewał też romantyczny utwór Lionela Richiego- „Hello”.

W przerwie koncertu na scenie pojawiły się Jagna Knapp i Weronika Przybył z krobskiej grupy „Na Fali” Dziewczęta zaprezentowały krótki, humorystyczny program pt. „Czy Wyście durch płoguieli?” ze spektaklu „Ekojanina” Zgromadzona publiczność bawiła się doskonale słuchając zabawnej dyskusji pomiędzy babcią i wnuczką, prowadzonej w poznańskiej gwarze

(MW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone