Zamknij
REKLAMA

Rodzice mogą być dumni!

12:27, 11.03.2019 | MW
REKLAMA
Skomentuj

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi, Szkoła Tańca „Desperado” oraz Szkoła Podstawowa w Krobi zorganizowały w minioną sobotę maraton taneczny „Radośnie ku wiośnie”. W czasie pokazu, młodzi tancerze zaprezentowali się w różnych stylach. Było latino, hip-hop, a nawet balet! Sala kinowa pękała w szwach.

Kilkadziesiąt dzieci tanecznie przywitało wiosnę Krobi. Na widowni zasiedli głównie rodzice i rodziny występujących dzieci, którzy z zapartym tchem obserwowali taneczne umiejętności swoich milusińskich. A było na co popatrzeć.- Z inicjatywą zorganizowania tego maratonu wyszła Szkoła Tańca "Desperado". Bardzo się ucieszyliśmy, że jest taki pomysł. Postanowiliśmy współpracować. Zaprosiliśmy jeszcze do współpracy Szkołę Podstawową w Krobi. Jest tam grupa taneczna pod kierownictwem pani Wioletty Skrzypczak. Dzięki temu zrodziła nam się wspólna impreza dla mieszkańców - powiedziała Agnieszka Wujek, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi.

Podczas maratonu tanecznego „Radośnie ku wiośnie” zaprezentowało się kilka grup tanecznych w różnych przedziałach wiekowych. Głównymi tancerzami były dzieci ze Szkoły Tańca "Desperado". Zaproszono również młodzież ze Szkoły Podstawowej w Krobi. - Wystąpiła na przykład grupa baletowa dzieci od 4 do 6 lat, grupa zumby kids, gdzie tańczą dzieci w wieku od 6 do 10 lat, jest także grupa młodzieży - mówi Marta Tymińska, instruktorka tańca

W ten sposób organizatorzy chcą przyzwyczajać dzieci do występów publicznych i oswoić ze stresem. - Występ nie musi być profesjonalny, aby przynosił dzieciom radość. Czasami jest problem z występem, ale tu nie chodzi o to, żeby był to występ bardzo profesjonalny. Chodzi o to, by przełamać stres przed występem. Dzisiaj, w czasach, kiedy ludzie komunikują się ze sobą nie patrząc w twarz, tutaj trzeba wyjść, spojrzeć w oczy, chociażby przed swoim rodzicem, pokonać swoje słabości od najmłodszego - powiedziała Joanna Kaczor.

(MW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone