Zamknij
REKLAMA

To jeszcze nie wszystko...

10:39, 22.01.2019 | KiJ
REKLAMA
Skomentuj

Zimowe ferie na półmetku. I choć brakuje śniegu, młodzi ludzie wcale nie muszą się nudzić. W ubiegłym tygodniu wiele działo się w gminie Poniec. Bieżący tydzień to ostatnia chwila na skorzystanie z zajęć organizowanych nie tylko przez placówki kulturalne.

Ręcznie malowane eko- worki, pokazy żonglerki, mini warsztaty cyrkowe, a także interesujące zajęcia plastyczne i sportowe - tak w dużym skrócie można podsumować pierwszy tydzień zimowych ferii w gminie Poniec. Zajęcia odbywały się GCK w Poniecu i świetlicy w Łęce Wielkiej

Podczas zajęć plastycznych ,,,EKO worek’’ dzieciaki używając wyobraźni malowały na workach przeróżne wzory, dzięki temu każda z prac była wyjątkowa i niepowtarzalna.

Prawdziwym hitem okazał się jednak pokaz żonglerski połączony z warsztatami cyrkowymi. Dzieci i młodzież z dużym zainteresowaniem poznawała tajniki żonglowania obręczami, piłeczkami i maczugami. Na pozór proste ćwiczenia, wymagały jednak dużej koncentracji.

Drugi tydzień ferii w gminie Poniec odbędzie się w miejscowościach Rokosowo oraz Sznurkowo i potrwa do 25 stycznia. Będą mu towarzyszyły warsztaty handmade, liczne zabawy i zajęcia sportowe. Na zakończenie zimowego odpoczynku w OSiR Poniec zostanie zorganizowany Zimowy Festyn Rodzinny. Na uczestników będą czekały pokazy iluzji, taekwondo, dmuchane bańki, a także liczne gry i zabawy z animatorami.

(KiJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone