Zamknij
REKLAMA

Dzielne dzieciaki z Pępowa

09:42, 08.12.2018 | GM
REKLAMA
Skomentuj
Foto: GOK Pępowo

Nie lada gratka z okazji Mikołajek czekała na przedszkolaków i uczniów z pępowskich szkół, którzy przenieśli się tego dnia do krainy śniegu i lodu. Wszystko za sprawą spektaklu opartego na podstawie popularnej bajki "Kraina lodu". Niektórzy nawet wcielili się w rolę aktorów i ruszyli na pomoc głównej bohaterce.

Aktorzy ze studia teatralnego KRAK-ART odwiedzili najpierw placówkę w Skoraszewicach. Niedługo potem przedstawienie "Lodowa Kraina" mogły obejrzeć przedszkolaki oraz uczniowie z klas I-III ze szkoły w Pępowie. Fabuła przedstawienia oparta była na popularnej bajce "Kraina lodu". Aktorzy zabrali dzieci w podróż po magicznym lodowym królestwie. Na scenie pojawiły się lubiane przez dzieci postaci: Elza, Anna, bałwan Olaf, a także Kris. Historia o dwóch siostrach, które  choć łączyła miłość – z powodu magicznych zdolności tej pierwszej nie mogły mieszkać razem, bardzo spodobała się maluchom. Nauczyła ich, że prawdziwa miłość potrafi pokonać najcięższe mrozy i rozgrzać serca na nowo. Uśmiechów i oklasków nie było końca.

W spektaklach na które zaprosił dzieci Gminny Ośrodek Kultury w Pępowie udział wzięło łącznie 410 maluchów. Każde z nich otrzymało też słodki upominek od Mikołaja.

(GM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone