Zamknij
REKLAMA

Daukszewicz powiedział co myśli...

09:40, 01.12.2018 | MiS
Skomentuj
REKLAMA

Z programem słowno-muzycznym na scenie gostyńskiego Hutnika wystąpił znany polski satyryk, artysta Krzysztof Daukszewicz. Zgromadzona publiczność była zachwycona blisko dwugodzinnym recitalem jaki zaprezentował. Artysta stworzył niesamowitą atmosferę gawędy, humorystycznej podróży, po naszych narodowych wadach i przywarach.

Krzysztof Daukszewicz - poeta, piosenkarz, autor tekstów, felietonista, kabareciarz, komentator życia społecznego, swoją karierę sceniczną rozpoczął w 1975 roku. Był między innymi dyrektorem Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie, kierownikiem literackim Teatru na Targówku, występował w kabarecie Pod Egidą, kabarecie Na Pięterku, z Januszem Gajosem współtworzył kabaret Hotel Nitz. Artysta cały czas koncertuje, śpiewa, gra na gitarze, przedstawia autorskie programy satyryczne. Często występuje w telewizji, publikuje felietony, jest też autorem kilkunastu książek, satyrycznych piosenek i monologów, a także laureatem wielu nagród, wyróżnień i odznaczeń.

W minionym tygodniu Krzysztof Daukszewicz wystąpił na scenie gostyńskiego Hutnika z blisko dwugodzinnym autorskim spektaklem. Artysta obśmiewał i wyśmiewał absurdy polskiej rzeczywistości, nie stronił od krytyki polityki, zbierając przy tym gromkie brawa. Na zakończenie spotkania na czas na pamiątkowe zdjęcia i autografy. Krzysztof Daukszewicz udzielił też wywiadu naszej redakcji. Mówił o tym, w której roli czuje się najlepiej, że Polska rzeczywistość cały czas jest dla niego inspiracją. Zdradził też swoje plany na przyszłość.

 

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%