Zamknij
REKLAMA

Duże brawa za inicjatywę

09:23, 09.08.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Za pierwszym razem się nie udało, ale za drugim los się do nich uśmiechnął. Dzięki determinacji jednej z matek, grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Siemowie wygrała kolejną edycję projektu "80 biletów na 80-lecie klubu Unia Leszno". W najbliższą niedzielę grupa uczniów z opiekunami pojedzie na mecz Unii  z GKM Grudziądz.

Wszystko zaczęło się od tego, że córka pani Edyty Dawidziak, która jest fanką Unii Leszno przeglądała stronę internetową klubu  i dostrzegła konkurs, w którym można wygrać bilety. - Pomyślałam, czemu by nie spróbować i nie zrobić radości dzieciakom. Dyrekcja szkoły wyraziła zgodę na udział placówki w konkursie - opowiada Edyta Dawidziak, która wysłała zgłoszenie. Zgodnie z regulaminem pani Edyta wysłała zdjęcie szkoły w barwach Unii Leszno i krótko uzasadniała, dlaczego to właśnie szkoła w Siemowie powinna wygrać. - To było gdzieś pod koniec roku szkolnego, walczyliśmy o udział w meczu z Toruniem. Niestety, nie udało się - dodaje. Kilka dni temu pani Edyta otrzymała wiadomość o tym, że trwa kolejny nabór do projektu. - Tym razem szczęście się do nas uśmiechnęło. Spodobało się nasze zgłoszenie. Napisaliśmy, że szkoła ma 81 uczniów, a nie wszystkie dzieci miały jeszcze okazję poznać czym jest żużel, mimo że do Leszna mamy bardzo blisko - wyjaśnia Edyta Dawidziak.

Choć wakacje w pełni, to dzieci wraz z opiekunami zameldowały się wczoraj w szkole, aby osobiście odebrać bilety od przedstawicieli Unii Leszno. Już w najbliższą niedzielę 12 sierpnia grupa 65 uczniów i przedszkolaków wraz z opiekunami zasiądzie na trybunach stadionu Smoczyka i będzie dopingować Unię w meczu z GKM Grudziądz. Gratulujemy!

Foto: Facebook/Unia Leszno

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone