Zamknij
REKLAMA

To było udane popołudnie...

14:01, 07.08.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Arie i duety okraszone tańcami, zabawnymi i scenkami z operetek. To wszystko znalazło się w programie muzycznego widowiska pt. "Od czardasza do kankana" Teatru IWIA, który gościł w gostyńskim parku miejskim. Artyści dosłowne rozśpiewali publiczność.

W ramach Festiwalu Temper Kultura w gostyńskim Parku Miejskim publiczność obejrzała musical "Od czardasza do kankana". Widowisko przyciągnęło wielu mieszkańców, którzy rozsiedli się wygodnie na ławeczkach. Scena parku zamieniła się tego dnia w salon. Zamiast arystokratów, zasiadła w nim lokaj i pokojówka, którzy pod nieobecność gospodarzy zarządzali posiadłością. Między dwojgiem ludzi coś jednak zaczęło iskrzyć, co doprowadziło do kilku zabawnych sytuacji.

Ze sceny rozbrzmiały najpiękniejsze melodie z operetek tj: „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza”, „Hrabina Marica” i wiele innych. Równie porywająca była choreografia i gra aktorska. Artyści nawiązywali świetny kontakt z publicznością, która włączała się do wspólnego śpiewania. Zabawny, pełen wartkiej akcji program muzyczny został doceniony przez publiczność gromkimi brawami.

Kolejna odsłona Temper Kultury w najbliższą sobotę 11 sierpnia. Na warsztat pójdzie film Metropolis, do którego muzykę wykona zespół Czerwie.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone