Zamknij
REKLAMA

Impreza z wyobraźnią

09:55, 03.07.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Pierwszy raz zorganizowano w tym miejscu plastyczny plener i impreza od razu okazała się hitem! Dzieci udowodniły, że ich wyobraźnia nie zna granic. Tworzyły kolorowe wirki, muchy śmieciuchy i malowały to, co im przyszło do głowy.

Temper Kultura tym razem opanowała gostyńskie planty. W niedzielne popołudnie w parku przy pl. Karola Marcinkowskiego zorganizowano plenerowe spotkanie dla dzieci. Organizatorom sprzyjała pogoda, dlatego impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców - Najmłodsi tworzyli tzw. wirki, muchy śmieciuchy, grupa maluchów malowała na folii rozwieszonej pomiędzy drzewami oraz szablony kwiatów za pomocą różnorodnych technik - mówił Marek Ratajczyk, instruktor plastyki w GOK "Hutnik".

Powstały dziesiątki kolorowych prac, w realizację których niejednokrotnie włączali się rodzice i dziadkowie. - Z miejscem trafiliśmy idealnie. Gostyńskie planty po remoncie są oblegane i na pewno się tutaj jeszcze pojawimy. Przede wszystkim musimy się następnym razem trochę lepiej zorganizować, bo zabrakło nam materiałów z uwagi na ogromne zainteresowanie - mówił Marek Ratajczyk.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

MewaMewa

0 0

My niestety przyjechalismy o16.10 i niebylo juz ani kwiatow do malowania a co najwaniejsze nie bylo kubkow do farb i pedzelkow. Chyba nie byli przygotowani na tyle dzieciaczkow. 22:13, 03.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone