Zamknij
REKLAMA

Bohaterowie popularnej kreskówki wystąpili na deskach gostyńskiego "Hutnika"

14:55, 16.05.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Niedźwiedź i Masza to bohaterowie popularnej kreskówki, od lat bardzo lubianej przez najmłodszych widzów. Dzięki Teatrowi Lalki „Tęcza” ich losy przeniesiono na scenę gostyńskiego „Hutnika”, który tego dnia znów był wypełniony po brzegi.

„Masza i Niedźwiedź” to pełen humoru, uwielbiany przez dzieci i dorosłych na całym świecie, serial o niesfornej dziewczynce Maszy i jej poczciwym przyjacielu Niedźwiedziu. Dzięki teatrowi „Tęcza” ze Słupska ich przygody można zobaczyć także w Gostyniu. Spektakl „Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza?” skierowany był do najmłodszych widzów, którzy szczelnie wypełnili salę widowiskową miejscowego ośrodka kultury jeszcze przed rozpoczęciem widowiska. Dzieci z niecierpliwością czekały, aż na scenie pojawią się sympatyczni bohaterowie. Kiedy nastąpił ten moment, radości i gromkich braw nie było końca. Tylko niektóre maluchy nieco wystraszyły się ryku Niedźwiedzia, ale jak się okazało, strach miał wielkie oczy i zamiast łez szybko pojawiał się uśmiech.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

rodzicrodzic

0 0

Spektakl świetny, oby więcej takich w Gostyniu :)

Ale te biegające pod sceną dzieciaki? To nie występ interaktywny, a biegać to dzieciaki mogą na placu zabaw... Niektóre dzieci po prostu nie są gotowe na takie występy (a może ich rodzice nie są?) Po co na siłę je zabierać i uprzykrzać życie pozostałym widzom? 18:19, 16.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone