Zamknij
NEWS

Rosną nam taneczne talenty. Wrócili z mistrzostw z medalami!

MiS 09:55, 10.05.2018 Aktualizacja: 08:16, 18.10.2025
2

Znakomicie spisali się podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego i Współczesnego tancerze i tancerki z formacji tanecznych DANCE ART & YOGA STUDIO. Ćwiczący pod okiem Ewy Janowskiej młodzi ludzie ponownie odnieśli spore sukcesy, wrócili z mistrzostw z medalami i wyróżnieniami.

Podczas dwóch dni tanecznych w zmaganiach w II Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Kościanie wzięły udział zespoły taneczne z całej Polski. Gostyń reprezentowały grupy taneczne ćwiczące pod okiem instruktor Ewy Janowskiej: Grupa EV DANCE PLUS, EV DANCE TEAM, EV DANCE KIDS, Grupa Tańca Współczesnego Homo Saltans oraz solistka Roksana Foksowicz.

Wszystkie formacje zdobyły wysokie miejsca. Grupa EV DANCE PLUS w kategorii „taniec nowoczesny - hip hop” zdobyła wyróżnienie, Grupa EV DANCE TEAM w kategorii „inne formy tańca” II miejsce, Grupa Tańca Współczesnego Homo Saltans w kategorii „taniec współczesny” III miejsce. Najmłodsza grupa EV DANCE KIDS – „Zawodowi Amatorzy” - została nagrodzona medalami i upominkami w kategorii do lat 8, a solistka Roksana Foksowicz przeszła do półfinałów w kategorii Taniec Współczesny – Solo.

- Radość młodych tancerzy była bardzo duża, tym bardziej że otrzymali także słowa pochwały z ust jurorów. W trakcie trwania rywalizacji grupy odznaczyły się koncentracją i skupieniem - mówi instruktor Ewa Janowska z DANCE ART & YOGA STUDIO. - Jestem bardzo dumna z moich wszystkich tancerzy, którzy podczas turnieju wykazali się rozwagą i taneczną energią, a potem umieli już bez rywalizacji bawić się i cieszyć z dużą dawką pozytywnego tanecznego groove. Grupy były cudownie roztańczone. Tak trzymać! - dodała Ewa Janowska.

(MiS)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

adamadam

6 1

Brawo Ewa.Co niektórzy mogą Ci zazdrościć.

17:01, 11.05.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MirkaMirka

2 0

Ewa, masz talent i jesteś niesamowicie pracowita. Tylko pozazdrościć. Gratulacje także dla młodych adeptów tańca.

09:28, 14.05.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Likwidacja porodówki była konieczna? Istniało ryzyko...

Wydaje mi się że te pozytywne komentarze piszą ludzie z koła SKW. Każdy wie że NFZ płaci za poród nie trzeba tłumaczyć. Jakoś w Kościanie Śremie udało się utrzymać ginekologię i położnictwo. Co poszło w takim razie nie tak że kobiety omijały szpital w gostyniu. A no niechlubna renoma całego szpitala którego nie wspieraliście ani razu. Co.kadencja jest wieczny problem z tą instytucja. Może teraz powiecie czy szpital generuje straty chodzi o cały bilans a nie ze porodówki nie ma i jak jest na minusie TK skąd na wypłaty wzięliście że swoich kieszeni? Banda nieudacznikow. Może zamknijmy bibliotekę basen stadion najlepiej wszystko co nie przynosi zysków. To jest wszystko dla społeczeństwa a nie robienia biznesu i wy musicie tak gospodarzyć żeby na wszystko starczyło jeśli nie potraficie to fora ze dwora

Hwd5

09:48, 2026-01-16

Likwidacja porodówki była konieczna? Istniało ryzyko...

Powiem tak. Dla tego co kłamał w tej sprawie przed wyborami , atakował kobiety, które przyszły na sesje powiatową , zapewniając że nie ma takich planów, dodając, że nawet gdyby takie plany były to on będzie bronił porodówki - Wstyd , Kompromitacja, najlepiej dymisja (ale przecież koleżeństwo z SKW ma jeszcze większość wiszącą na włosku) lub po prostu koniec kariery w kolejnych wyborach. Tego życzę - nie jemu - ale wszystkim nam - mieszkańcom! Za to dla radnych SKW, którzy poparli te złe decyzję , którzy najpierw przez lata pośrednio doprowadzili do tego, że kobiety rodziły w innych miejscach , a później zamiast sytuacje naprawić, to po prostu zlikwidowali mówiąc o oszczędnościach 5 mln zł rocznie (dzisiaj właśnie dowiedzieliśmy się że to też była nieprawda) mam tylko jedno zdanie . Czekamy na koniec kadencji - i oby już nigdy tacy ludzie za żadnych stanowiskach się nie znaleźli. Na szpitalu , kobietach , szkołach itd nie trzeba oszczędzać, trzeba je systemowo dobrze zorganizować. Tylko tyle i aż tyle. SKW, a osobiście pan Marcinkowski po prostu przez kilkanaście lat najzwyczajniej poległ i sobie nie poradził. Nie nadaje się do tego, jest skupiony na ciągłej autopromocji, zakochany w sobie, lecz mimo to powiatowe kłopoty są tylko coraz większe , w wielu dziedzinach. Oby ta kadencja była ostatnią, bo słychać o szerokich planach działalności w kolejnych urzędach tego pana. Myślę, że ta kompromitacja jest kolejnym z powodów dla których należy odejść. W nie chwale panie Robercie, w nie chwale!

Yog

09:14, 2026-01-16

Takiej muzyki na ślubach Kościół nie akceptuje...

A polityka z ambony może lecieć? I przed wyborami zachwalać oczywiście PiS?

6789

08:35, 2026-01-16

Takiej muzyki na ślubach Kościół nie akceptuje...

a na pogrzebie też mam ograniczenia? chciałbym November Rain zamiast jakiejś trąbki

hahaha

07:16, 2026-01-16

0%