Zamknij
REKLAMA

Muzykom na scenie towarzyszyli soliści i zespół taneczny

08:14, 07.01.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Koncertem Orkiestry Salonowej „Moderato” pod dyrygenturą Orlina Bebenova Gostyń rozpoczął tegoroczny karnawał. Artyści zaprezentowali słuchaczom znane utwory muzyki filmowej, musicalowej, czardasze i polski, niektóre w nowych aranżacjach.

Muzycy orkiestry Moderato to artyści z wieloletnim doświadczeniem, którzy występują zarówno na polskich, jak i światowych scenach muzycznych. Potrafią stworzyć wspaniały nastrój i dostarczają słuchaczom niepowtarzalnych przeżyć. Nie inaczej było w piątek 5 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury "Hutnik" w Gostyniu. Artyści wystąpili z noworocznym programem pt. "W rytm walczyka serce śpiewa". Zaprezentowali znane melodie w różnych aranżacjach i często w zabawnych odsłonach. Można było usłyszeć znane walce, polki, czardasze, arie i duety operetkowe, miniatury muzyki poważnej, musicalowej, a także filmowej. Publiczność usłyszała m.in. "Pokochaj mnie", "Nad pięknym modrym Dunajem", "She", "My Heart Will Go On" czy muzykę z filmu "Forrest Gump". Chwilami nogi same rwały się do tańca, bo muzykom na scenie towarzyszył zespół "A-Dance". Mimo tego, że bilet kosztował 50 zł, sala GOK „Hutnik” była niemal pełna, a gostyńska publiczność przyjęła koncert owacyjnie.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone