Zamknij
REKLAMA

Udany kiermasz świątecznych cudów. Królowało rękodzieło

07:07, 05.12.2017 | m
REKLAMA
Skomentuj

Stoły dosłownie uginały się w tym roku na kolejnej edycji kiermaszu świątecznego w Pępowie. Rękodzieło po raz kolejny królowało, a organizatorzy, czyli Stowarzyszenie ,,Ziołowieś” wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury, przyznają, że wszystko kolejny raz wypaliło w stu procentach.

Kiermasze w Pępowie mają już wieloletnią tradycję. Zawsze organizowane są w pierwszym tygodniu grudnia i tym razem do sali GOK ściągnęły tłumy mieszkańców. W ciągu ośmiu godzin prezentacji stoisk można było oglądać na nich niemal wszystko, co tylko kojarzy się ze świętami. - Były zarówno prezenty pod choinkę, jak i spotkania z wieloma znawcami ekologicznych produktów. Kiermasz został połączony ze świętem pszczelarzy, którzy 7 grudnia obchodzą swoje święto patronalne - świętego Ambrożego. W tym roku ze swymi stoiskami zaprezentowali się wystawcy: Alicja Gniazdowska, Urszula Panek, UTW Krobia, Halina Wałęsa, Włodzisława Walczak, Iwona Sarbinowska, Marek Gryczka, Teodor i Danuta Szałata, Jerzy Ptak, Zdzisław Kaczmarek, Danuta Kaczmarek, Beata Zielińska, Sylwia Domagała, Daniel Gała, Łakomy, Aneta Szymańska, Alicja Gumrowska, Iwona Walkowiak, Milena Matuszak, Edyta Krystkowiak, Aleksandra Małecka, Monika Przewoźna, Emilia Kaczmarek, Monika Rolnik, Ewa Gaworska, Renata Antoniewicz, Agata Dudek, Elżbieta Lekowska, Mariusz Saniewski, Agnieszka Lesiak, Joanna Kędzierska, Stowarzyszenie Dzieci i Osób Niepełnosprawnych z Miejskiej Górki, Stowarzyszenie „Ziołowieś” Pępowo – wylicza Leszek Żelazny z GOK w Pępowie.

Poza stoiskami organizatorzy zadbali też o atrakcje dla najmłodszych. Przed GOK-iem spotkać można było spacerującego świętego mikołaja w asyście śnieżynki, którzy obdarowywali dzieci słodyczami.

(m)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

ciemnyciemny

1 0

nie rozumiem jak w Pępowie można organizować tak fajne imprezy a jeszcze przed nami Warsztaty Świąteczne i to za darmo a w Borku Wlkp Warsztaty Świąteczne BOMB(K)OWA DEKORACJA odpłatność 25 zł czy wszystko trza robić za kasę a nie można by było dać dzieciom trochę uciechy za friko ?????? 20:02, 06.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone