Zamknij
REKLAMA

Współpraca z nimi zwiąże was na lata. Znana firma wchodzi na gostyński rynek

09:47, 21.04.2023 Artykuł sponsorowany Aktualizacja: 10:15, 27.05.2023
Foto: Ambit Foto: Ambit

Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT Sp. z o.o. w Lesznie, od ponad dwóch dekad, dostarcza klientom wysokiej jakości beton. Europejskie standardy, jakie zapewnia przedsiębiorstwo, znalazły uznanie nie tylko w oczach kontrahentów, ale też wielokrotnie zostały docenione przez gremium rankingu „Gazele Biznesu”.

Wszystko to sprawia, że marka AMBIT lokuje się w gronie najprężniej działających przedsiębiorstw nie tylko w Wielkopolsce, ale również w kraju.

- AMBIT produkuje wysokiej jakości beton towarowy, posadzkowy, drogowy oraz podbudowy i stabilizacje. Całość wytwarzana jest w nowoczesnym węźle betoniarskim, w którym komputerowe sterowanie pozwala na minimalizację tzw. wpływu „czynnika ludzkiego” na wytwarzany produkt – zapewnia Tomasz Nadolny ze spółki AMBIT w Lesznie.

Beton produkowany jest w kilkunastu klasach od C8/10 do C50/60. Natomiast w przypadku betonu drogowego, dzięki zastosowaniu domieszek napowietrzających, posiada podwyższone parametry mrozoodporności oraz nasiąkliwości, które mają duży wpływ na jego trwałość.

- Zapewniamy dowóz betonu własnymi betonowozami oraz możliwość rozładunku za pomocą pompy. Dostarczamy beton do terenów oddalonych nawet o kilkadziesiąt kilometrów od siedziby przedsiębiorstwa – wskazuje Tomasz Nadolny.

Ponadto spółka prowadzi bardzo „elastyczną” politykę wobec klientów i z powodzeniem realizuje także zamówienia indywidualne.

Istnieje możliwość zakupu betonu z dodatkiem przeciwmrozowym, hydrotechnicznym jak również mikrozbrojeniem stalowym oraz polipropylenowym – wylicza Tomasz Nadolny.

[FOTORELACJA]10105[/FOTORELACJA]

Flota samochodowa a także park maszynowy jakim dysponuje AMBIT sprawia, że firma jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dbając o jakość wytwarzanych produktów zainwestowano także w automatyczną giętarkę do produkcji strzemion zbrojeniowych, co przełożyło się na zwiększenie wydajności produkcji, przy zachowaniu wyjątkowej precyzji wymaganego kształtu i wymiaru strzemion stosowanych w budownictwie..

- Firma dysponuje pięcioma gruszkami do betonu, pompogruszką, pompą do betonu oraz transportem do betonu zarówno suchego, jak i mokrego. Natomiast w samym procesie technologicznym wykorzystywany jest m.in. certyfikowany w pełni skomputeryzowany węzeł betoniarski - wylicza przedstawiciel AMBIT.

Obecnie w przedsiębiorstwie zatrudnionych jest 150 osób.

- Stawiamy na wykwalifikowaną i doświadczoną załogę, która w sposób systematyczny poszerza swoją wiedzę, bowiem tylko to gwarantuje produkt najwyższej jakości, a na takim przede wszystkim zależy naszej firmie, jak i klientom – wskazuje Tomasz Nadolny.

Leszczyński AMBIT znany jest także z dbałości o środowisko naturalne i proekologiczne podejście do biznesu.

Aby zminimalizować uciążliwości dla środowiska, na bieżąco kontrolowana jest szczelność wszystkich urządzeń dozujących, a produkcja odbywa się w obiegu zamkniętym. Urządzenie do recyklingu, pracujące w naszej wytwórni, pozwala na segregację niewykorzystanej mieszanki betonowej na kruszywo oraz wodę, które wykorzystywane są do ponownej produkcji – wskazuje przedstawiciel firmy AMBIT z Leszna.

Wszystko to sprawia, że spółka AMBIT z Leszna jest gwarantem wysokiej jakości betonu, który z profesjonalną obsługą oraz sprzętem, a do tego konkurencyjnej cenie, dostarczy zostanie pod wskazany adres.

Ponadto firma produkuje parapety z blachy, różnego typu wyroby z kamienia, prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych, a także stawia „pod klucz” hale wielkopowierzchniowe oraz obiekty użyteczności publicznej, w tym m.in. salony samochodowe.

Zainteresowanych zapraszamy do składania zapytań w dziale sprzedaży AMBITu:
Tomasz Nadolny tel. 691017765 nadolny@ambit.com.pl
Leszno, ul. Kąkolewska 21

 

(Artykuł sponsorowany)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%