Zamknij
REKLAMA

Gdzie na pizzę w Gostyniu i okolicy? Zobacz co oferują lokalne pizzerie i za jaką cenę

08:53, 25.01.2021 | Materiał partnerski
Foto: Canva

Pizza jest znana praktycznie na całym świecie, uwielbiają ją nie tylko Ci najmłodsi, ale także ich rodzice i dziadkowie. Chyba nie ma osoby, która nie lubi tego włoskiego przysmaku, zwłaszcza że pizzerie oferują dziś bardzo bogate menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Według statystyk, zdecydowana większość z nas zjada się pizzą przynajmniej raz w miesiącu. Choć z pozoru zawsze wygląda tak samo to restauracje prześcigają się w doborze składników, grubości ciasta czy sosach. Wszystko po to, by zadowolić najbardziej wymagające podniebienie!

W jednym miejscu zebraliśmy dla Was pizzerie działające w powiecie gostyński. Znajdziecie w nich wszystko czego wam potrzeba. Pizzę na grubym i cienkim cieście, klasyczne i niestandardowe, te nieco droższe i tańsze. Jednym słowem dla każdego coś dobrego.

Restauracja "Czarny Piec"

Znajduje się w odrestaurowanym budynku przy ulicy Poznańskiej 200 w Gostyniu. Aranżacja wnętrza tworzy niesamowity klimat, w którym z przyjemnością zamówić możemy nie tylko włoską pizzę, ale też samemu zobaczyć, jak jest wypiekana w piecu opalanym drewnem. Ceny wahają się od 10zł– 30zł za pizzę o średnicy 33cm na cienkim spodzie. W karcie znajdziemy 16 propozycji.Foto: Facebook Czarny Piec

 

Pizzeria Roma
Pizzeria, która może pochwalić się największym doświadczeniem w wypiekaniu pizzy, ponieważ jest pierwszą, która powstała na terenie Gostynia w 1996r. Największa pizza osiąga tu aż 50 cm i z pewnością zaspokoi głód całej rodziny. W menu znajdziemy 29 propozycji oraz „pizzę miesiąca” - ceny od 7.90zł (za małą margheritę) do 60 zł. Restauracja mieści się przy ulicy Kolejowej 12a.


Foto: Pizzeria Roma


Texas Pizza
Jeśli masz ochotę zjeść pizzę przy drewnianym stole, w atmosferze Dzikiego Zachodu koniecznie odwiedź pizzerię Texas-Pizza w Gostyniu – Rynek 3. Jeśli z 28 rodzajów pizzy nie znajdziesz nic dla siebie to kucharz stworzy dla Ciebie własna kompozycje, na puszystym spodzie. Z przyjemnością spędzisz tam czas z rodziną i przyjaciółmi. Restauracja może pochwalić się bardzo przystępnymi cenami od 12zł do 28 zł.

Foro: Texas Pizza


Pepe Pizza
Pizzeria znajduje się przy ulicy Wrocławskiej 265 w Gostyniu i oferuje 31 pozycji w menu oraz 3 rodzaje na ciemnym spodzie. Jeśli mimo wszystko masz ochotę na coś oryginalnego koniecznie zapytaj o pizzę miesiąca, która posiada nieoczywiste składniki na przykład kaszankę. Ceny: 9.50zł – 62zł.


Foto: Pepe Pizza


Pizzeria Tabasco
Tabasco położone jest przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 3, a także w Piaskach przy ul. Gostyńskiej. W karcie znajduje się 21 propozycji w trzech rozmiarach 30cm, 40cm, oraz 60cm. Nie znajdziemy tam jednak typowych nazw, bowiem są one określone wyłącznie numerem. Ceny wahają się od 20zł do 69zł za największą pizzę.Pizzeria Bella Mafia
Restauracja zlokalizowana przy ulicy Hutnika 2, słynie z pizzy neapolitańskiej na bazie wyselekcjonowanych włoskich produktów oraz od lokalnych dostawców. Jej wystrój oraz wyeksponowany piec opalany drewnem do wypieku pizzy wprowadzi was w pozytywny klimat. Kucharz może pochwalić się włoskim przeszkoleniem a także bez tajemnic opisuje w jaki sposób powstaje jego specjał. Lekko strawne ciasto dojrzewa przez 48h, następnie wypiekane jest w 400 stopniach, w piecu opalanym drewnem. Różnorodny dobór składników tworzy 15 pozycji w menu. Ceny: 15zł - 20zł

Foto: Facebook/Bella Mafia

Zaczarowana Piwnica
Do restauracji przyciąga klientów nie tylko ciekawa nazwa, ale także smaczne jedzenie i położenie na Rynku 16 w Gostyniu. W ciepłe dni można skorzystać z ogródka i zjeść na świeżym powietrzu. W menu znajdziecie 4 rodzaje pizzy, przygotowane na cienkim spodzie, każda w cenie 27zł.
Foto: Facebook/Zaczarowana Piwnica

 

Pyszną pizzę można także zjeść poza granicami miasta w takich miejscowościach jak Krobia, Borek Wielkopolski, Poniec, Pogorzela czy Piaski.

 

Pizzeria Apetita
Zgłodniałeś i jesteś blisko Borku Wielkopolskiego? Nie od dziś wiadomo, że pizza zaspokoi największego głodomora, a więc koniecznie odwiedź pizzerię Apetita. Restaurację znajdziecie przy ulicy Droga Lisia 57. Z 47 pozycji w karcie, każdy znajdzie coś dla siebie! Ceny: 10.50zł- 44zł.

Foto: Facebook/pizzeria Apetita


Pizzeria Giovanni
Pizzeria znajduje się na placu Kościuszki 4 w Krobi, na tak zwanym małym rynku. W pobliżu jest park, zamek na fosie oraz plac zabaw, gdzie możecie się udać po sycącym posiłku. W karcie znajdziemy 31 propozycji tego włoskiego przysmaku, w rozmiarze 24cm, 30cm i 40cm. Ceny: 12zł- 33zł.
Foto: Facebook/pizzeria Giovanni


Restauracja Z innej beczki
Właściciele tej restauracji to prawdziwi miłośnicy dobrego jedzenia, dzięki temu w menu oprócz 26 rodzajów pizzy, zawsze możemy liczyć na nowości w karcie lub specjalne menu weekendowe, np. w amerykańskiej odsłonie. Jeśli chcesz zaoszczędzić koniecznie zamów pizzę w środę, dzięki temu otrzymasz drugą pizzę o połowę taniej. Bistro znajduje się w Krobi, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 133. Ceny: 19zł- 39zł


Foto: Facebook/Z innej beczki


Pizzeria Juvento
Pizzeria położona jest w Krobi, Rynek 2. W karcie znajdziemy 15 propozycji a także pizzę „Juvento”, dzięki której możemy sami wybrać 6 ulubionych składników. Jeśli wybierasz się tam w czwartek to masz szansę na drugą pizzę za połowę ceny. Ceny: 20zł- 47zł
Foto: Facebook/pizzeria Juvento


Pizzeria Carpi
Jeśli dopadnie Cię głód przemykając po miejscowości Piaski, na przykład korzystając ze szlaków rowerowych to podążaj w kierunku Rynku 2. Znajdziesz tam pizzerię, w której z pewnością zaspokoisz swój głód zamawiając pyszną pizzą. W karcie znajdziesz 21 pozycji, w trzech rozmiarach oraz przystępnych cenach. Ceny od 10zł do 70zł.
Foto: FotoliaPizzeria Małe Co Nieco
Poniec może pochwalić się urokliwym Rynkiem, na którym zachowały się zabytkowe budynki. A tuż za rogiem na ulicy Kościelnej 1a możecie zatrzymać się na pyszną pizzę, czyli na małe co nieco. Z menu wybierzesz pizzę w przystępnej cenie od 11zł – 24zł, w 24 rodzajach. Obok tego budynku nikt nie przejdzie obojętnie, charakteryzuje go nietuzinkowy wygląd- przekonajcie się sami!. Ceny od 11 do 24 zł.
Foto: Facebook/pizzeria Małe co nieco


Pizza i Kebab Fowez
Restauracja położona jest na Rynku 5, w Poniecu. Zasmakujesz tam pizzy w 12 smakach w bardzo klimatycznym pomieszczeniu z czerwonej cegły. Pizzeria oferuje także świeżo wyciskane soki. Ceny: 17zł- 62zł


Foto: Facebook/Pizza i Kebab Fowez

Pizzeria Palermo

Pizzeria mieści się w Pogorzeli, na rogu ulicy Krotoszyńskie 2 i Krobskiej „Pod Wieżyczką”. Jej specjalnością jest tradycyjna pizza, a barman może przygotować dla Was profesjonalne drinki. Klientów przyciągają okazyjne ceny od 17zł- 30zł za pizzę, którą wybierzesz z 33 propozycji.
Foto: Facebook/Pizzeria Palermo

Podsumowując - sami widzicie, że w powiecie gostyńskim jest z czego wybierać, każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego zachęcamy do zamawiania i zajadania się tym najpopularniejszym daniem na świecie jakim jest pizza. Smacznego! Więcej na temat możliwości zjedzenia czegoś dobrego w Gostyniu i okolicy znajdziecie - TUTAJ - 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%