Zamknij
REKLAMA

Skorzystaj z okazji! Pokaż się z najlepszej strony i zdobądź voucher na 3,5 tys. zł

14:05, 03.02.2020 | J.J
REKLAMA

Kto chce odnieść sukces w biznesie, nie może dać o sobie zapomnieć. Najlepsze firmy inwestują ogromne pieniądze w reklamę, bo wiedzą, że to się opłaca, a dotarcie do szerokiego grona odbiorców stanowi klucz do sukcesu. Niestety nie wszystkich stać jest na taki wydatek, dlatego warto wziąć udział w projekcie firmowanym przez Gostyn24, pod nazwą „Pokaż się z najlepszej strony” i zawalczyć o darmową kampanię reklamową wartą 3,5 tysiąca złotych.

Ponieważ biznes nie lubi owijania w bawełnę, od razu przejdziemy do rzeczy. Zasady są proste. Wystarczy wysłać na adres : portal@gostyn24.pl opis swojej działalności gospodarczej uwzględniając : nazwę, adres, historię, a także czym się w tej chwili zajmuje. Im więcej szczegółów tym lepiej, dlatego warto dołożyć kilka słów o tym co ją wyróżnia na tle konkurencji i dlaczego czytelnicy Gostyn24 powinni do niej zaglądać. Dla pełnego obrazu warto podać też adres strony lub facebookowego profilu, dokładając na koniec kilka autorskich i podpisanych zdjęć. Treść nie musi być samodzielnie stworzona, gdyż nie wszyscy zawodowo zajmują się „słowem” Może to zrobić ktoś znajomy podsyłając za waszą zgodą odpowiednio zredagowany tekst. Im ciekawszy, tym większa szansa na nagrodę.

Po co to robimy?
Gostyn24, to działający od 13 lat portal informacyjny, generujący miesięcznie do 7 milionów odsłon. Liczba obserwujących go osób na Facebooku już dawno przekroczyła 31 tysięcy. Przez lata funkcjonowania swoje ogłoszenia zamieściło w nim kilkaset firm z całego regionu, w tym te największe i najbardziej znane. To pokazuje, że reklama jest wydatkiem, który się opłaca. Trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak inwestować pieniądze.

W powiecie gostyńskim funkcjonuje ok 6 tys podmiotów gospodarczych. Wśród nich te, których nazwa od razu nam się kojarzy i te mniej znane, często z ogromnym potencjałem rozwoju. Właśnie te firmy chcemy pokazać z najlepszej strony, dlatego każdy kto wyśle do nas informacje o swojej firmie, może liczyć nie tylko na darmowy wpis w katalogu firm G24, ale też na nagrodę : BANER MAX – na głównej stronie Gostyn24 oraz artykuł promujący twoją firmę. Wszystko to warte 3,5 tys zł netto! ( Nagrody nie można zamienić na gotówkę lub inną materialną formę a także odsprzedawać lub scedować na osoby trzecie i firmy).

W projekcie mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy, którzy w dniu przesłania zgłoszenia mają zarejestrowaną działalność gospodarczą w powiecie gostyńskim i gminach ościennych. Jeżeli zgłoszenia wyśle więcej niż 10 firm, będziemy kontynuować projekt w kolejnych miesiącach. W przypadku mniej niż 5 zgłoszeń, zakończymy projekt na jednej edycji. 

Na wasze e-maile czekamy do 20 lutego 2020. Po tym czasie spośród wszystkich, którzy wezmą udział w projekcie wybierzemy firmę, której zorganizujemy darmową kampanię reklamową, dając możliwość pokazania się z najlepszej strony, czego już dziś serdecznie wszystkim życzymy!

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone