Zamknij
REKLAMA

Gratulujemy sukcesu!

14:06, 30.10.2019 | J.J
Foto: Kasia Saks
REKLAMA

Pracownicy to najcenniejszy kapitał firmy. Z takiego założenia wychodzą przedstawiciele Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej w Warszawie, którzy co roku podczas uroczystej Gali Best Quality Employer nagradzają najlepszych pracodawców w Polsce. Taką nagrodę trzymała jedna z największych gostyńskich firm, która dołączyła tym samym do wąskiego grona laureatów konkursu.

W miniony piątek 25. października 2019 odbyła się uroczysta Gala wręczenia statuetki Best Quality Employer 2019 podczas której firma oficjalnie odebrała nagrodę.- Kapituła BQE w procesie oceny brała pod uwagę wiele kryteriów m. in. przestrzeganie dobrych praktyk w polityce zatrudnienia, efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi, zapewnienie stabilności zatrudnienia, wspieranie rozwoju, możliwość wymiany wiedzy i dokształcanie, umożliwienie realizacji ciekawych projektów i zdobywanie nowych kompetencji, dbanie o równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym pracowników, pielęgnowanie kultury organizacyjnej oraz dbanie o dobrą atmosferę w pracy – informuje Hanna Adamczak, Menedżer Marketingu i PR w firmie Netbox.

Aby uzyskać tytuł Best Quality Employer, uczestnicy musieli przejść proces certyfikacji i spełnić określone w nim standardy. Poza podstawowymi kryteriami oceny,  Netbox doceniono także za wspieranie rozwoju pracowników, szeroki wachlarz szkoleń czy możliwość zdobywania kompetencji na wielu stanowiskach. - Kapituła podkreśliła bardzo dobrze rozwinięty system motywacji pozafinansowe w naszej firmie, który nie tylko motywuje pracowników do realizacji wyznaczonych celów ale też daje poczucie bezpieczeństwa oraz wynagradza za osiągnięte rezultaty – mówi Hanna Adamczak.

Początki firmy sięgają roku 1991. Dziś Netbox jest jednym z największych pracodawców w Gostyniu, zatrudnia ponad 400 osób. Przyznane przez kapitułę BQE wyróżnienie potwierdza nie tylko wiarygodność firmy, ale jest też dowodem stabilnej pozycji na rynku pracy. - Jesteśmy szczęśliwi, że nasze starania o bycie wiarygodnym pracodawcą zostały docenione. Otrzymany tytuł jest dowodem naszej silnej pozycji na rynku pracy – podsumowuje Hanna Adamczak, Menedżer Marketingu i PR.

Statuetka Best Quality Employer 2019 trafiła w ręce następujących firm: 

Bank Gospodarstwa Krajowego
Getin Noble Bank
Coca-Cola HBC Polska
SUEZ Consulting – SAFEGE S.A.S. Oddział w Polsce
Glenmark Pharmaceutical
Netbox PL
Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.
Budimex SA
JZO - Polski Ekspert Optyczny 

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA