Zamknij
REKLAMA

Sprawdź jak to działa!

11:00, 21.09.2019 | J.J
Skomentuj
REKLAMA

  Media społecznościowe stały się nieodzowną częścią zarówno naszego życia prywatnego, jak i narzędziem do prowadzenia biznesu. Dzięki zgromadzonej liczbie osób obserwujących lub sympatyzujących z facebookowym profilem możecie docierać do nowych klientów i oferować im swoje usługi. Aby wesprzeć w tym rodzimych przedsiębiorców Gostyn24 uruchomił nowy dział. Do tej pory to my organizowaliśmy zabawy, którym partnerowały lokalne firmy. Od teraz każdy może promować swój biznes, organizując za naszym pośrednictwem własny konkurs lub zabawę na swoim profilu.

Gostyn24 to najbardziej poczytny i rozpoznawalny portal w regionie. Świadczy o tym nie tylko liczba wejść i odsłon strony, ale też dyskusji jaka toczy się niemal pod każdym artykułem. Codziennie G24 odwiedza kilka tysięcy osób. W lipcu tego roku osiągnęliśmy rekordowy wynik ponad 7 milionów odsłon. Nasz profil na Facebooku obserwuje 31 tys. osób, dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie nowego działu pod nazwą „Baw się z nami” ( obecnie Konkursy) gdzie promować chcemy konkursy i zabawy organizowane bezpośrednio przez naszych partnerów. Na głównej stronie portalu pojawią się grafiki informacyjne, po kliknięciu w które, system przeniesie naszych czytelników do Facebooka konkretnej firmy. Tam we własnym zakresie będziecie mogli zachęcać ludzi do polubienia waszych stron, zyskując tym samym nowych klientów.

Na razie to wersja robocza. Jeśli pomysł chwyci, mamy miejsce nawet na 4 zabawy lub konkursy jednocześnie. Dlatego jeśli chcecie już dziś wypromować swoją firmę zgłaszajcie się do nas! Do końca października ta forma promocji będzie zupełnie za darmo, dlatego warto się pospieszyć. Po tym okresie cena za 1 dzień zabawy wyniesie 20 zł netto, ( nie dłużej niż 7 dni) a więc za tanie pieniądze można rozreklamować swoją firmę i dotrzeć z ofertą do tysięcy czytelników Gostyn24

Jak to wygląda w skrócie. Prowadzisz firmowego Facebooka i planujesz rozwijać rozwijać działalność, pozyskując nowych klientów przez organizację zabaw lub konkursów na swojej stronie?. Skontaktuj się z nami. Jeśli masz pomysł zrealizujemy go wspólnie, jeśli nie, pomożemy coś wymyślić, tworząc do tego grafikę promocyjną ( grafika odpłatna 30 zł) Po kliknięciu w obrazek umieszczony na głównej stronie G24, system przeniesie czytelników portalu pod wskazany adres na Facebooku, czyli stronę, którą zarządzasz. Reszta odbywać się będzie własnie tam. Proste? Grafika zamieszczona w portalu będzie nie tylko reklamować Twoją firmę, ale też pozwoli na pozyskanie nowych osób dla Twojego Facebooka.

Jeśli chcesz zorganizować zabawę lub konkurs za pośrednictwem Gostyn24, daj znać na adres : portal@gostyn24.pl lub dzwoń pod numer 609795456.

Dziś po raz pierwszy organizujemy zabawa z firmę Telrom, gdzie do zdobycia super przydatny zestaw akcesoriów do smatfona oraz gogle VR.
Chcesz wziąć udział? Kliknij w obrazek!

         

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz