Niecodzienny pokaz zorganizowano na stacji LNG/CNG w Mateuszewie pod Śremem. Przedsiębiorcy i przedstawiciele zakładów gospodarki komunalnej z różnych rejonów Polski wzięli udział w tzw. spotkaniu gazowym. Na własne oczy mogli przekonać się jak wyglądają stacja LNG/CNG, które na razie są raczej rzadkością na mapie paliwowej kraju. Był też wykład dotyczący zastosowania paliw LNG/CNG w pojazdach ciężarowych Volvo Trucks.
Na spotkanie zaproszono też dziennikarzy, ponieważ w najbliższym czasie, takie stacje mają pojawić się w całym kraju. Czy również w Gostyniu?
Policja w stanie alarmowym! Miały paść strzały. Trwa...
Furioza 3
Karcio_67
23:48, 2025-11-02
Policja w stanie alarmowym! Miały paść strzały. Trwa...
sportowka i 2 humvee na długich jada
Erwin Galaxy
23:47, 2025-11-02
Policja w stanie alarmowym! Miały paść strzały. Trwa...
było pozwolenie na zabicie postaci oraz czy wszystko zostało odegrane prawidłowo?
Erwin GalaxyRDM
23:44, 2025-11-02
Policja w stanie alarmowym! Miały paść strzały. Trwa...
F dla brata na Rzadowym
Erwin
23:43, 2025-11-02
4 2
To że takie ciężarówki są od bardzo dawna na zachodzie i odchodzą od tego bo jest to nieopłacalne , tak samo deklaracje vat składali w pliku jpk grubo wcześniej przed 1990 r, a tutaj w państwie z dykty upadł dopiero komunizm, jak i również wiele pozostałych przepisów jest po prostu przepisywane i zatwierdzane z zachodu i nazywa się że to zasługa polityków w państwie z dykty.
2 2
Stasiu....pisz po polsku