Z ponad 5,5 mln zaszczepionych przeciwko koronawiruswi, niespełna 1 proc. osób zachorowało na COVID-19. Takie informacje przekazał minister zdrowia Adam Niedzielski. - Oznacza to w uproszczeniu, że poziom ochrony przekracza 99 proc.
Informacje przekazał w niedzielne przedpołudnie na Twitterze minister zdrowia Adam Niedzielki. - Do tej pory w grupie ponad 5,5 mln zaszczepionych jedynie 51 tys. osób, czyli 0,9 proc. miało dodatni wynik testu na wykrycie wirusa SARS-CoV-2 - przekazał minister zdrowia Adam Niedzielski.
Ponadto z dołączonego do wpisu wykresu wynika, że spośród dodatnich wyników ponad połowę (50,5 proc., czyli 25,7 tys.) stanowiła ta grupa osób, u której od podania pierwszej dawki nie minęło 14 dni, a 19 tys. (37,3 proc.) grupa, u której minęło od szczepienia pierwszą dawką więcej niż 14 dni.
Z kolei spośród dodatnich wyników 2 tys., czyli niespełna 4 proc., stanowiła ta grupa, u której od podania drugiej dawki nie minęło 14 dni, a 4,2 tys. (8,2 proc.) grupa, u której minęło od szczepienia drugą dawką więcej niż 14 dni.
Co o tym sądzicie? Zaszczepicie się?
(PAP)
Chyba go zabolało. Poseł Dziedziczak nie wytrzymał...
***** *** i Koguta też!
Twój nick
16:03, 2025-11-15
Mieszkańcy osiedla chyba "odżyli" Nie wszystkim...
Też tak chcemy. Kiedyś był znak TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW i było jakby luźniej. Teraz już znaku nie ma i tałatajstwo szwenda się samochodami po osiedlu, często nawet pod prąd. Z *%#)!& tłumaczeniem, że on tylko do piekarni po chleb, ale pod prąd i za darmo. Chcemy szlabanu !!!
Wojska Polskiego
15:56, 2025-11-15
Mieszkańcy osiedla chyba "odżyli" Nie wszystkim...
Mieszkańcy ul.Wojska Polskiego bierzcie przykład.
Mieszkaniec
15:51, 2025-11-15
Mieszkańcy osiedla chyba "odżyli" Nie wszystkim...
Mieszkańcy ul.Wojska
Xxx
15:49, 2025-11-15
13 2
Nie wierzę ani w jedno słowo tego pana
8 0
Nie zaszczepie się chyba że mi to potwierdzi budka cholownia i Tusk im ufam całkowicie
14 0
Jedna wielka ściema z tymi szczepionkaki na grypę się nikt ni szczepił to sobie nowe wymyślili w pul roku niech sami się tum gów*em szczepiom ***** ***
7 0
***** szczepionki
6 2
UDARY zakrzepy, NIEDOWŁADY, kobiety nie będą już rodzic, wiele innych powikłań. I TO CZEGO NIKT WAM NIE POWIE GRUBO PONAD 120 OSÓB ZMARŁO PO PRZYJĘCIU PRODUKTU GENETYCZNEGO KTÓRY JEST DOPUSZCZONY WARUNKOWO, BO NIE PRZESZEDŁ WSZYSTKICH BADAŃ, OWE BADANIA ZAKOŃCZĄ SIĘ W 2023 R NA KIM? NA OCHOTNIKACH!!!!! PRODUCENCI WSZYSCY MAJĄ WYROKI SĄDOWE I WIELOMILIARDOWE ODSZKODOWANIA ZA PRZEKRĘTY MEDYCZNE, ZA NOWOTWORY WYWOŁANE SWYMI PRODUKTAMI. WSZYSCY SĄ WYLKUCZENI Z JAKIEJKOLWIEK ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WSZELKIE POWIKŁANIA
TO TY MARNA DUSZO BIERZESZ SAMA ZA TO ODPOWIEDZIALNOŚ.
TWÓJ ORGANIZM NA JESIEŃ MOŻE SOBIE NIE PORADZIĆ ZE ZWYKŁYM KATARKIEM, DLACZEGO? DLATEGO ŻE BĘDZIE WALCZYŁ TYLKO Z TYM KTÓRYM GO PRZEPROGRAMOWANO!!!!!!!!
JEŚLI MI NIE WIERZYSZ, TO ZBADAJ SOBIE PRZECIWCIAŁA PO TEJ cudownej przemianie ☹️
1 5
Może zostań lekarzem jak taką wiedzę posiadasz
4 1
Idź do lekarza tylko spisz testament
7 2
A kiedy prezes da przykład ciemnemu ludowi i się zaszczepi
0 1
jak Ty zmądrzejesz
6 1
Dane z sufitu wzięte i zmanipulowane jak to w PiSie! A ten na zdjęcie to żaden minister zdrowia ale ten który niszczy nasze zdrowie swymi idiotycznymi restrykcjami!
Na zieloną trawę z nim!
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.