Zamknij
REKLAMA

Rozpoczynamy coroczną zabawę!

12:05, 24.01.2019 | J.J
Skomentuj
REKLAMA

Jak ten czas szybko leci. Jeszcze niedawno strzelały korki szampanów świętując nadejście Nowego Roku, a dziś powoli zbliżamy się Walentynek. To doskonały czas, by przekazać swojej drugiej połowie, słowa miłości i zapewnić o swoich szczerych uczuciach. Gostyń 24 po raz siódmy organizuje dla zakochanych par Randkę Marzeń. Tegoroczna edycja będzie jak zawsze wyjątkowo bogata, ale i nieco inna niż te wcześniejsze.

Chyba każda zakochana para marzy o romantycznej kolacji przy świecach, zwłaszcza w Dzień Zakochanych. Jeśli do tego dodamy kwiaty, szampan, truskawki, limuzynę z kierowcą, elegancki apartament z śniadaniem w wersji all inclusive, markową biżuterię, lunch w najlepszej restauracji, seans premierowy w kinie i sesję zdjęciową z profesjonalnym fotografem to mamy przepis na randkę marzeń.

Tak w dużym skrócie przebiegać będzie kolejna edycja zabawy organizowanej od siedmiu lat przez portal Gostyn24. Aby marzenia stały się faktem, wystarczy w prywatnej wiadomości na Facebooku Gostyn24 do 27 stycznia wysłać wspólne zdjęcie i wyrazić zgodę na jego publikację. Kolejnym etapem będzie głosowanie, które rozpocznie się 29 stycznia i potrwa do 13 lutego. I tu mamy zmianę. Wcześniej jak wiecie liczyła się liczba uzbieranych pod zdjęciem lajków. W praktyce okazało się jednak, że system ten nie zawsze był sprawiedliwy. Dlatego zdecydowaliśmy się na głosowanie sms-owe. Podobnie jak w przypadku innych plebiscytów zostanie uruchomiona specjalna platforma do zliczania głosów. Ta para, która otrzyma ich najwięcej zdobędzie Randkę Marzeń ze wszystkimi nagrodami, a jest tego całkiem sporo

Tegoroczna edycja romantycznej zabawy rozpocznie się w piątek 15 lutego o godz. 16.00 w Gostyniu, a zakończy następnego dnia w Dolsku o godz. 12.00 śniadaniem i pożegnalnym tortem... Nasi laureaci rozpoczną od wizyty w kwiaciarni Floris Studio, która przygotuje dla nich wyjątkowy bukiet kwiatów. Użyczoną przez firmę AutoRaf ( autokomis przy ul. Jana Pawła II w Gostyniu ) limuzyna zawiezie ich następnie do Salonu Jubilerskiego „Trinity” przy ul. 1-Maja w Gostyniu, od którego otrzymają biżuterię dla niej i dla niego. Stamtąd nasza para pojedzie do Studia Fotograficznego Marty Polerowicz, gdzie czeka na nich profesjonalna sesja zdjęciowa w walentynkowej oprawie. Po intensywnym początku przyjdzie czas na coś dla podniebienia - specjalny walentynkowy lunch w najlepszej gostyńskiej restauracji Krawatka, przygotowany osobiście przez właściciela Piotra Roszaka. Po wytwornym posiłku i czasie spędzonym w Krawatce, złapiemy trochę oddechu i ruszamy dalej...
 

Na premierę najnowszej komedii pt. „Planeta singli 3” zaprosiło laureatów Randki Marzeń kino „Pod Kopułą” Po filmowym seansie przyjdzie czas na główną atrakcję – pobyt w Villi Natura wersja all inclusive. Do dyspozycji największy apartament z pięknym widokiem, możliwość skorzystania z bowlingu i innych atrakcji oferowanych przez to fantastyczne miejsce. Aby na zawsze zapamiętać ten wyjątkowy wieczór, będą też kolorowe drinki i romantyczna kolacja przy świecach – przygotowana specjalnie przez szefa kuchni. Od naszej redakcji para otrzyma też butelkę szampana w komplecie ze świeżymi truskawkami. Po mile spędzonej nocy przyjdzie czas na pożegnalne śniadanie i deser -wyjątkowy tort z napisem Randka Marzeń - ufundowany przez cukiernię Andrzeja Józiaka z Krobi.

Tegorocznym zwycięzcom Randki Marzeń, na każdym etapie towarzyszyć będzie kamera Gostyn24TV. Film zostanie wyemitowany w portalu Gostyn24 i na naszym Facebooku. Redakcja Gostyn24.pl serdecznie zaprasza zakochane pary do wzięcia udziału w organizowanym konkursie i będzie trzymać kciuki za wszystkich jego uczestników! Głosowanie rozpocznie się 29 stycznia i potrwa do 13 lutego godz. 23.59. Następnego dnia podamy nazwiska laureatów.

[ZT]43090[/ZT]

 

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

KarolinaKarolina

4 0

Wczoraj miało się zacząć głosowanie - 29stycznia, dziś jest 30sty a zdjęć nadal nie ma 08:27, 30.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

No właśnie No właśnie

0 0

Kiedy zdjęcia 11:04, 30.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA