Zamknij
REKLAMA

Zgadzacie się?

12:19, 21.01.2019 | KiJ
REKLAMA
Skomentuj

Cerują nam dziury w spodniach, naprawiają rowery, obdarowują prezentami, opowiadają niezliczone historie , a przede wszystkim kiedy tylko ich potrzebujemy- są dla nas zawsze . Dzisiaj i jutro obchodzą swoje święto- nasi ukochani dziadkowie.

W życiu każdego wnuka bardzo ważną rolę pełnią ich dziadkowie. Często są wzorem do naśladowania, ogromnym wsparciem i tarczą ochronną. W Polsce 21 oraz 22 stycznia obchodzimy ich święto – Dzień Babci i Dziadka. O tych dniach wnuczęta nie powinny nigdy o nich zapominać.

Ciepłe, kochające, zawsze uśmiechnięte – to nasze babcie, które czasem zastępują rodziców. Obiad i domowe ciasto nigdzie nie smakują lepiej. To one zawsze ocierają nam łzy, rozpieszczają i wspierają kiedy zajdzie potrzeba. Służyły pomocą i dobrą radą. Nie ma to jak u babci- słyszymy często. Czy to znaczy, że u dziadka jest gorzej? Wręcz przeciwnie! Dziadkowie nigdy nas nie zawodzą. Zawsze mają dla nas czas, służą dobrą radą i pomocą. To tacy troszkę magicy. W razie problemów z rowerem ,piłką czy inną zabawką odczarowują zepsute przedmioty. A opowiadania dziadków? Nie ma nic lepszego!

Najukochańsi, najwspanialsi, najmądrzejsi, niezwykle cierpliwi - tacy właśnie są - nasze babcie i nasi dziadkowie. Dlatego w tych dniach zasługują na szczere życzenia, cudowne prezenty i ogrom miłości . Nie zapominajmy nigdy o nich! Ręcznie wykonana laurka, czekolada, kubek, a nawet zwykłe życzenia to najwspanialsze prezenty

Redakcja Gostyn24.pl pragnie złożyć wszystkim Babcią i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta, dużo zdrowia , wspaniałych chwil z wnukami oraz pogody ducha.

(KiJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

5555

2 0

BABCIOM celownik l.mnogiej 16:42, 21.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone