Zamknij
REKLAMA

Zgadzacie się?

12:19, 21.01.2019 | KiJ
Skomentuj
REKLAMA

Cerują nam dziury w spodniach, naprawiają rowery, obdarowują prezentami, opowiadają niezliczone historie , a przede wszystkim kiedy tylko ich potrzebujemy- są dla nas zawsze . Dzisiaj i jutro obchodzą swoje święto- nasi ukochani dziadkowie.

W życiu każdego wnuka bardzo ważną rolę pełnią ich dziadkowie. Często są wzorem do naśladowania, ogromnym wsparciem i tarczą ochronną. W Polsce 21 oraz 22 stycznia obchodzimy ich święto – Dzień Babci i Dziadka. O tych dniach wnuczęta nie powinny nigdy o nich zapominać.

Ciepłe, kochające, zawsze uśmiechnięte – to nasze babcie, które czasem zastępują rodziców. Obiad i domowe ciasto nigdzie nie smakują lepiej. To one zawsze ocierają nam łzy, rozpieszczają i wspierają kiedy zajdzie potrzeba. Służyły pomocą i dobrą radą. Nie ma to jak u babci- słyszymy często. Czy to znaczy, że u dziadka jest gorzej? Wręcz przeciwnie! Dziadkowie nigdy nas nie zawodzą. Zawsze mają dla nas czas, służą dobrą radą i pomocą. To tacy troszkę magicy. W razie problemów z rowerem ,piłką czy inną zabawką odczarowują zepsute przedmioty. A opowiadania dziadków? Nie ma nic lepszego!

Najukochańsi, najwspanialsi, najmądrzejsi, niezwykle cierpliwi - tacy właśnie są - nasze babcie i nasi dziadkowie. Dlatego w tych dniach zasługują na szczere życzenia, cudowne prezenty i ogrom miłości . Nie zapominajmy nigdy o nich! Ręcznie wykonana laurka, czekolada, kubek, a nawet zwykłe życzenia to najwspanialsze prezenty

Redakcja Gostyn24.pl pragnie złożyć wszystkim Babcią i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta, dużo zdrowia , wspaniałych chwil z wnukami oraz pogody ducha.

(KiJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

5555

2 0

BABCIOM celownik l.mnogiej 16:42, 21.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA