Wiadomości

Zamknij

Auto w polu, pasażerka w szpitalu

14:56, 23.06.2016

Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 434 z drogą do Krajewic. Jeden z samochodów zatrzymał się dopiero w polu. Poszkodowana w wypadku została kobieta, którą po udzieleniu pomocy przewieziono do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 14:00. Wyjeżdżający z drogi podporządkowanej od strony Krajewic, kierowca forda fiesta, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej oplem astra kobiecie, która nadjeżdżała od strony Krobi. Doszło do zderzenia, na skutek którego kierująca oplem kobieta, po udzieleniu pomocy, trafiła do szpitala. Drugie auto zatrzymało się dopiero w polu. W chwili obecnej ruch na drodze wojewódzkiej jest utrudniony Więcej informacji w kolejnych newsach.   

MM 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (9)

RR

0 0

to jest astra a nie corsa

15:01, 23.06.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

robrob

0 0

Przedstawiciele handlowi mistrzowie kierownicy normal

17:24, 23.06.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

wojtwojt

0 0

Trakorzysta wsiadł w samochód i oto kolejny tego skutek na tym skrzyżowaniu.

17:26, 23.06.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

gostyniakgostyniak

0 0

A GDZIE PISZE CORSA

17:56, 23.06.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

sławeksławek

0 0

O KURCZE TECHNIKA ALE POSZŁA MIASTOWE ŁOPLEM MŁÓCĄ SZOK

18:19, 23.06.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KtosKtos

0 0

Kom do Rob : takimi samochodami nie jeżdżą przedstawiciele tylko menagerowie :)

20:01, 23.06.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

No to po dziabongu !No to po dziabongu !

0 0

O kórcze!

12:12, 24.06.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

jas fasolajas fasola

0 0

Dzis rano biały terenowy mercedes rej PO(...) przejechałby kobiete na przejsciu dla pieszych przed ulica przy dworcu...nawet nie hamował....wszędzie się spiesza, a potem, kiedy prokurator zadaje pytania, to jest odpowiedx- ja nie chciałem ?

15:25, 24.06.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

robrob

0 0

Rob do Kom oni też za szybko jezdżą

17:52, 24.06.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%