Zamknij
NEWS

Cała rodzina zatruła się czadem - zdjęcia

02:26, 15.01.2016
6

„Cichy zabójca” znów dał o sobie znać. Mieszkańcy jednej z posesji na terenie gminy Pępowo w środku nocy zaczęli uskarżać się na bardzo złe samopoczucie. Postanowili wezwać pogotowie. Była to z pewnością trafna decyzja – niewykluczone, że najlepsza, jaką w życiu podjęli.

Mieszkańcy jednej z posesji w Gębicach (gm. Pępowo) w środku nocy zaczęli czuć się źle. Około godz. 1:00 wezwali pogotowie ratunkowe. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego wyposażony był w detektor, który zasygnalizował obecność tlenku węgla. Ratownicy natychmiast przewietrzyli cały dom i wezwali na pomoc straż pożarną. - Nasze urządzenie nie wykazało zawartości tlenku węgla, ale jest to główne podejrzenie co do przyczyny tego zdarzenia. Zakazaliśmy używania urządzeń, które mogły być powodem ulatniania się tlenku węgla. Pięć osób, w tym jedno dziecko, zostało zabranych przez karetki pogotowia do szpitali w Gostyniu i Krotoszynie – mówi st. asp. Przemysław Janicki, dowódca zmiany JRG Gostyń. W akcji ratowniczej uczestniczył 1 zastęp JRG Gostyń, 2 zastępy OSP Pępowo oraz 2 karetki pogotowia.

Jak informuje st. kpt. Michał Pohl, oficer prasowy KP PSP w Gostyniu, w budynku znajduje się junkers gazowy i piec kuchenny typu „angielka”. Na chwilę obecną nie ustalono, które z tych urządzeń zawiniło. Zatrucie w Gębicach było drugim poważnym zdarzeniem z udziałem tlenku węgla w tym sezonie grzewczym. Pod koniec listopada ub. r. śmiertelnemu zaczadzeniu uległ starszy mężczyzna mieszkający samotnie w Kunowie (gm. Gostyń).

Więcej informacji w poniedziałkowym wydaniu Tygodnika Lokalnego Gostyń24.

JK

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (6)

obywatelobywatel

0 0

sprawna wentylacja oraz sprawnosc przewodów dymowych - za to odpowiada kominiarz.
Kto nadzoruje prace kominiarzy ??? nikt !!! moga robic co zechca

15:05, 15.01.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

EchoEcho

0 0

POwrotu do zdrowia życzyć Państwu i dziecku.

15:34, 15.01.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

FlorekFlorek

0 0

Nadzoruje oczywiście właściciel obiektu. Na właściciela obiektu są nałożone obowiązki które mówią o czyszczeniu kiedy i ile razy ma byś usługa wykonana i od tego trzeba zaczynać pisanie głupich komentarzy pod adresem kominiarzy.

15:50, 15.01.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

jaja

0 0

kominiarze to ino kasują a nawet na dach niektórzy nie wchodzą.

17:00, 15.01.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

yokeryoker

0 0

No nie wchodzą. bo jak się pytają wymiatamy?
To Każdy Mówi Nie Bo ogień mam .albo mu się nie chce sprzątać po wymiataniu. I tu jest problem

19:27, 15.01.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

mieszkaniec mieszkaniec

0 0

Gdzies slyszalem ze kominiarz powinien te sadze sprzatnac a nie tylko spuscic je w dol.Slyszalem ze w wielu rejonach tak sie robi.A u nas po staremu,poniewaz po jego wyjsciu trzeba sie zabawic w kominiarza.

20:51, 17.01.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%