Jedna osoba ranna i poważne straty materialne to wynik zdarzenia drogowego, do jakiego doszło na ul. Kolejowej w Gostyniu. Z niewiadomych przyczyn kierująca seatem cordoba wjechała w witrynę księgarni. Kobieta trafiła do szpitala. W samochodzie podróżowały jeszcze cztery osoby, które o własnych siłach opuściły auto.
Do zdarzenia doszło około godz. 22:30. Kierująca seatem cordobą młoda kobieta z niewyjaśnionych dotąd przyczyn wjechała na chodnik, po czym „wbiła się” w witrynę księgarni. Okazało się, że jako jedyna z piątki podróżującej autem potrzebuje pomocy medycznej. Pogotowie przewiozło ją do szpitala. Na miejscu szybko pojawiły się trzy radiowozy i dwie jednostki straży pożarnej. Policjanci zablokowali też część ulicy Kolejowej, na której cały czas trwa usuwanie szkód. Więcej szczegółów podamy jutro.
jan01:35, 01.02.2014
ksiazke chciala kupic jak w mc drive
alina07:27, 01.02.2014
krzychu kadetem teraz
BOb08:40, 01.02.2014
na pewno było ślisko, co tu debatować; drogi w naszej gminie wyglądały tragicznie przez cały ten okres!
www09:13, 01.02.2014
napewno chcieli kupić ksiazki
aleks09:29, 01.02.2014
co to byla za dziewczyna?
dymaka09:57, 01.02.2014
o jaaaaaa
w10:44, 01.02.2014
widać że dziewczyna nie ma wyobraźni i doświadczenia w prowadzeniu samochodu,szczęście że pieszych nie było w tym miejscu
a11:43, 01.02.2014
Noga z gazu dziewczyno ! Lepiej wsiądż na rower...chociaż nie.. pewnie byś się połamała !!
ja12:59, 01.02.2014
No to rodzice są dumni z swojej córeczki.
aldona spocona13:07, 01.02.2014
2h wczesniej jechala jak wariatka przez ul witosa, wiec pewnie caly wieczor tak bylo i skonczylo sie tak jak widac, na szczescie nikomu nie zrobila krzywdy, dzieki bogu
wojt14:35, 01.02.2014
Gdyby głupota była lżejsza od powietrza to przelecieli by nad księgarnią.
pp16:51, 01.02.2014
miał być zarobek , a tak trzeba naprawić autko . Swoją drogą to już długo z tą karteczką w szybce smiga , ale nic uda sie jeszcze sprzedać (...)
widomo17:25, 01.02.2014
czytać każdy może, nawet samochód:)))
kierowca19:38, 02.02.2014
Ale jazda?!
Jedziemy? Czemu oni jadą tak powoli?
Silnik na szybszą jazdę z pewnością pozwoli!
Że jest ograniczenie? Cóż mnie to obchodzi!
Patrzcie, jak przed peleton mistrz pięknie wychodzi!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz