Muzyczne imprezy na gostyńskim lodowisku okazały się strzałem w dziesiątkę. Co tydzień nie brakuje chętnych, by pojeździć na łyżwach w rytm przebojów serwowanych przez DJ-a WestGana. Również tej soboty na lodzie bawiło się kilkaset osób.
Choć za oknem raczej jesienna pogoda, na gostyńskim lodowisku sezon zimowy w pełni. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu kontynuuje w tym roku organizację muzycznych imprez na lodowej tafli, które zostały znakomicie przyjęte przez lokalną społeczność. Co tydzień w sobotę podczas dwóch ostatnich sesji amatorów jazdy na łyżwach gorącymi hitami rozgrzewa DJ WestGan.
W tę sobotę łyżwiarzy chcących poślizgać się w rytm znanych przebojów również nie brakowało. - Tylko podczas jednej z dwóch sesji na lodowisku bawiło się tego wieczoru 130 łyżwiarzy. I tak jest co tydzień – zauważa Krzysztof Ganowicz, znany uczestnikom imprezy jako DJ WestGan. Kolejna okazja do muzycznej zabawy na lodzie już w najbliższą sobotę 4 stycznia. - Tym razem impreza potrwa tylko jedną sesję łyżwiarską i rozpocznie się o godz. 17.15. Gorąco zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy – zachęca DJ WestGan.
Przypominamy – godzinny bilet wstępu na gostyńskie lodowisko kosztuje 8 zł normalny, za ulgowy zapłacimy 6 zł, natomiast wypożyczenie łyżew na godzinę to wydatek rzędu 6 zł.
AS
Ice21:33, 29.12.2013
Pamiętacie blogera jak krytykował ze na lodowisko nikt nie bedzie przychodził? Ile to juz razy te bzdury sie nie sprawdziły. Może by ktos policzył sto, tysiąc czy jeszcze wiecej.
nie moge chodzic01:38, 30.12.2013
pojezdzic na lyzwach -marzenie!!!!!!!!!
odrobine zyczliwosci-marzenie!!!!!!!!!!
pomoc ze strony urzednikow zobligowanych do pomocy niesprawnym-marzenie!!!!!!!
micz09:42, 30.12.2013
Artykuł dotyczy świetnej formy relaksu i rekreacji jaką jest lodowisko, ale obłąkany "Ice" musi wtrącić swoje 3 grosze o jakimś nieznanym blogerze ...
Ziutka10:07, 30.12.2013
Veni vidi i uciekłam. Sieka, techniawa, własnych myśli nie słychać. Wieś musi być przepędzana ale tu w tym przypadku bez linki i nie po okrągłym a jajowatym obwodzie.
Brawo!
maras15:39, 30.12.2013
do Ziutka. Przepędzane to muszą być takie (...)jak TY!!! Zgłoś się do cukrowni, może zrobią z ciebie coś pożytecznego.
Długi21:51, 01.01.2014
Moim zdaniem lodowisko to bardzo dobra rzecz lecz brakuje wypożyczalni rozmiaru większych niż 46 więc niestety nie mogę chodzić na lodowisko a nie stać mnie na własne łyżwy
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz