Dwie osoby trafiły do szpitala po tym, jak samochód, którym jechali z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w drzewo, a następnie zapalił się i niemal doszczętnie spłonął. Zdarzenie miało miejsce w Dusinie, na łuku drogi prowadzącej w kierunku Gostynia. Policja wyjaśnia okoliczności w jakich doszło do tego niebezpiecznego zdarzenia.
Nieznane są przyczyny kolizji, do jakiej doszło we wsi Dusina, na łuku drogi prowadzącej do Gostynia. Tam właśnie kierujący samochodem osobowym uderzył w przydrożne drzewo. - Trwają czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia. Wiemy, że kierujący samochodem osobowym uderzył w drzewo, w wyniku czego doszło do zapalenia się pojazdu - powiedział dyżurny KPP w Gostyniu.
Na miejscu interweniowała straż pożarna, która szybko ugasiła ogień. Konieczne było jednak wezwanie pogotowia ratunkowego. - Dwie osoby przewiezione zostały do szpitala. Po ich przebadaniu okazało się, że obrażenia są delikatne, a całe zdarzenie zakwalifikować można jako kolizję - dodaje dyżurny KPP w Gostyniu. Uczestnikami kolizji byli dwaj mieszkańcy gminy Gostyń, a policja ustala, który z nich kierował pojazdem. - Ustalamy, który z mężczyzn prowadził pojazd i doprowadził do kolizji - podsumował dyżurny KPP w Gostyniu.
Tekst/foto: Tejot
0 0
A kryminalka się nim kiedyś nie bujała??
0 0
no rożen ładny
0 0
Qcze w ciemno obstawiałem, że pewnie francuz, a tu taka niespodzianka.
0 0
Prędzej czy później było wiadomo, że tak skończą. Dobrze, że nikomu nie zrobili krzywdy
0 0
tak to jest jak młodzi piją a rodzice nie reagują a gdyby kogoś zabił kogo sumienie by martwiło? może i rodziców że za dużo pozwalali a znam oboje chłopaków i ich rodziny!!! szkoda fajni chłopacy!!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz