Źródło/Foto:FB/Dps Chwałkowo
Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Chwałkowie uczestniczyli w „Góralskiej Galówce”, która odbyła się w Domu Pomocy Społecznej w Osieku. Wydarzenie połączyło wspólną zabawę z muzyczną rywalizacją uczestników.
Podczas imprezy mieszkanki DPS Chwałkowo zdobyły pierwsze miejsce w konkursie piosenki. Przedstawiciele placówki podziękowali organizatorom za zaproszenie i możliwość udziału w wydarzeniu, podkreślając dobrą atmosferę oraz sprawną organizację spotkania.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]