Zamknij
13:04, 16.11.2023
Wielu ludzi traktuje swoje samochody jako zwykły środek transportu, służący im do codziennego przemieszczania się. Dla innych jednak auto to coś znacznie więcej niż tylko narzędzie – to wizytówka, element tożsamości i sposób na wyrażenie siebie. Bez względu na to, jak postrzegamy swoje auto, istnieje pewien wspólny aspekt, o który warto zadbać. To odpowiednia pielęgnacja, zarówno na zewnątrz jak i w środku pojazdu, o której więcej opowiedział nam jeden z gostyńskich ekspertów od detailingu – sztuki szczegółowej pielęgnacji auta.
14:39, 10.11.2023
Firma Pudliszki znana jest w Polsce i na świecie. Do najbardziej rozpoznawalnych produktów tej marki należą ketchupy, sosy, dania gotowe oraz koncentraty. Historia przedsiębiorstwa sięga 1920 roku, kiedy to Stanisław Fenrych, w nowo nabytym majątku Pudliszki, rozpoczął produkcję przetworów warzywnych i owocowych. Od okolicznych gospodarzy usłyszał, że „prędzej na wierzbie gruszki wyrosną niż te działania przyniosą sukces”. Nie poddał się, konsekwentnie realizował swój plan. Wybudował fabrykę konserw oraz wyhodował odmianę pomidorów ,,Immun Pudliszkowski’’, która stanowiła główny składnik pierwszego w Polsce ketchupu według angielskiej receptury oraz koncentratu pomidorowego.
10:13, 02.11.2023
25 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Poniecu odbędzie się wyjątkowy koncert pt. ,,Chwytaj dzień”. Poniecka publiczność będzie mogła wysłuchać utworów z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Wykona je Robert Rozmus w towarzystwie utalentowanych muzyków.
08:13, 31.10.2023
Poprawa systemu zarządzania, ograniczanie kosztów wewnątrz firmy oraz większy nacisk na sprzedaż produktów rentownych. Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu wykonała w ostatnich miesiącach ogromną pracę. - To nie jest ta sama firma, co 2-3 lata temu - mówi jej prezes Stefan Stachowiak. Dzięki wielomiesięcznym staraniom zakład prosperuje, a dostawcy mleka mogą liczyć na podwyżki.
23:47, 25.10.2023
Moda to wyjątkowy sposób wyrażania siebie, a każda kobieta zasługuje na miejsce, które ją zainspiruje i podkreśli jej wyjątkowy styl. Takie od niedawna działa w samym centrum Gostynia, dokładnie na deptaku. Stworzone zostało z myślą o kobietach, niezależnie od wieku i gustu. Poznajcie najnowszy salon odzieżowy, w którym moda spotyka się z wysoką jakością asortymentu i fachowym doradztwem.
7
16:20, 24.10.2023
Wysokiej jakości produkty w niskich cenach. To hasło, które przyświeca otwartemu dziś Outletowi Chemicznemu sieci Vica. Co znajdą w nim klienci i dlaczego ceny produktów są tak niskie?
12:32, 24.10.2023
Każdy dom i mieszkanie ma swoje unikalne cechy, które sprawiają, że standardowe meble często nie pasują idealnie do naszych przestrzeni. W dzisiejszym świecie, gdzie szukamy coraz bardziej personalizowanych rozwiązań, firma GOFE jest oazą możliwości dla tych, którzy pragną mebli stworzonych z myślą o ich konkretnych potrzebach.
09:06, 02.10.2023
Znajdziesz tam niemal wszystko potrzebne dla domu, mieszkania czy ogrodu. Sklep należący do ogólnopolskiej sieci handlowej PSB przeszedł właśnie znaczącą reorganizację, stając się miejscem, jeszcze bardziej przyjaznym dla Klientów. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym fachowcem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę „z budowlanką”, zrealizujesz tam niemal każdy projekt. Dzięki nowej formule, oszczędzisz również czas i co równie ważne pieniądze.
Artykuł sponsorowany
13:49, 29.09.2023
Piąta edycja akcji #sadziMY odbędzie się 2 i 3 października. Na wielkie narodowe sadzenie drzew w roku poprzedzającym stulecie istnienia Lasów Państwowych leśnicy przygotowali milion sadzonek. Będzie je można otrzymać we wszystkich nadleśnictwach w Polsce.
11:03, 15.09.2023
Wiele działo się w ostatnich miesiącach w Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu. Trwający kryzys, który utrzymuję się od kilku miesięcy na rynku mleka, a także oczekiwania rolników - dostawców mleka ze Spółdzielni, wymusiły zmiany w jej organach. Pokłosiem było przeprowadzenie tzw. zebrań terenowych, zmiany w składzie Rady Nadzorczej i nieoficjalna rezygnacja jednego z prezesów.
09:38, 06.09.2023
W dobie dynamicznego rozwoju nowych technologii, ogrodnictwo również nie pozostaje w tyle. Trend stosowania innowacyjnych rozwiązań w pielęgnacji przestrzeni zielonych stał się motywem przewodnim wydarzenia zorganizowanego przez firmę Unicus Robotics, która do Gostynia zaprosiła producentów i dystrybutorów najwyższej klasy sprzętu ogrodniczego. Rodzinny piknik połączony z prezentacją, okazał się idealnym pomysłem na pokazanie tego, z czego warto korzystać
09:49, 31.08.2023
Poniec, to jedna z najlepiej rozwijających się miejscowości w powiecie gostyńskim. W ostatnich latach, powstało tam wiele firm i obiektów użyteczności publicznej, na zaprojektowanych wcześniej osiedlach, każdego roku przybywa domów jednorodzinnych. Władze gminy zadbały też o infrastrukturę drogową, uaktywniając wokół kolejne grunty pod inwestycje. Niebawem do sprzedaży wystawiony zostanie teren o powierzchni prawie 1,8 ha. Jego cena jest bardzo atrakcyjna, dlatego warto przyjrzeć się ofercie. Obie działki mogą stanowić idealne miejsce do prowadzenie biznesu, lub lokatę kapitału. Jeśli chcesz wiedzieć więcej obejrzyj przygotowany przez Gminę Poniec filmowy materiał informacyjny.
10:36, 29.08.2023
Kosztowała prawie 9,5 miliona zł. Jest nowoczesna, doskonale wygłuszona i spełnia najwyższe standardy. Do tego ekonomiczna i ekologiczna, a także przystosowana do osób z niepełnosprawnością. To inwestycja w sport, młodzież i edukację. Tak w dużym skrócie można opisać nową halę sportową, która właśnie powstała przy Zespole Szkół Zawodowych w Gostyniu. I choć wybudowano ją z myślą o uczniach, to z powodzeniem może służyć do organizowania dużych imprez sportowych, koncertów czy innych uroczystości. O najnowszym w powiecie obiekcie i jego niewątpliwych zaletach opowiada starosta gostyński Robert Marcinkowski, dla którego jest to inwestycja w kolejne pokolenia, która na pewno się zwróci.
10:48, 10.08.2023
Każdy właściciel małego gospodarstwa zdaje sobie sprawę, jak istotne jest zapewnienie odpowiedniej jakości pasz dla swojego drobiu. W odpowiedzi na te potrzeby powstał sklep internetowy PaszedlaDrobiu.pl. Dzięki bogatemu asortymentowi i flagowym produktom, sklep w szybkim czasie zdobył zaufanie hodowców drobiu w całym kraju.