Zamknij
REKLAMA

Jest akt oskarżenia! "Rzadko spotykane, by chłopak tak brutalnie pobił dziewczynę"

12:00, 01.07.2022 PAP
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com/pl/ Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com/pl/

19-latek ze Szczytna odpowie przed sądem za skatowanie dziewczyny po imprezie z okazji jej 18. urodzin. Akt oskarżenia w sprawie usiłowania zabójstwa wysłała do Sądu Okręgowego w Olsztynie Prokuratura Rejonowa w Szczytnie - podał PAP prokurator Artur Bekulard.

Oskarżony od chwili zatrzymania przebywa w areszcie.

Do pobicia doszło w nocy z soboty na niedzielę z 13 na 14 listopada ubiegłego roku. Oliwia razem z koleżanką zorganizowały imprezę z okazji 18. urodzin w jednej z restauracji pod Szczytnem.

Około godz. 2 nad ranem dziewczyna wezwała taksówkę, bo chciała wrócić do domu. Z nastolatką taksówką jechał jej 19-letni chłopak.

Tuż przed wejściem na posesję swojego domu Oliwia została zaatakowana i skatowana. Mimo, że w domu byli domownicy, nikt nie słyszał co się działo na posesji. Dziewczyna straciła przytomność, a gdy ją odzyskała zdołała dotrzeć do drzwi domu. Tam znalazła ją rodzina.

Wezwano policję i pogotowie. Nastolatka doznała masywnych, rozległych obrażeń twarzoczaszki.

Prokurator rejonowy w Szczytnie Artur Bekulard mówił PAP po zatrzymaniu chłopaka, że pobicie było bardzo brutalne. Szczegóły nie są podawane z uwagi na dobro pokrzywdzonej.

Wskazał, że sposób działania był szokujący.

- Brutalne pobicia zdarzają się między mężczyznami, w środowiskach patologicznych ale tu mamy do czynienia z młodymi ludźmi, z normalnych środowisk. Mężczyzna jest studentem. To jest rzadko spotykane, by chłopak tak brutalnie pobił dziewczynę - mówił wówczas prokurator.

(PAP)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

 Karol Karol

1 1

Jakiś psychopata 13:30, 01.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

1 0

Wporzo koleżka 👍 16:33, 01.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%