Oferta pracy! Szukamy konkretnych osób. Atrakcyjne wynagrodzenie

12:21, 10.10.2024 Oferta pracy Aktualizacja: 12:21, 10.10.2024
Foto: Canva Foto: Canva
reo

Jesteś specjalistą w dziedzinie pielęgniarstwa i szukasz nowych wyzwań? Dołącz do naszego zespołu jako Pielęgniarka/Pielęgniarz lub Pielęgniarka/Pielęgniarz Koordynujący! Oferujemy pracę w dynamicznym środowisku, gdzie Twoje umiejętności i zaangażowanie będą miały realny wpływ na jakość opieki zdrowotnej. Jeśli masz doświadczenie w opiece nad pacjentami oraz koordynacji zespołów pielęgniarskich, czeka na Ciebie doskonała okazja do rozwoju zawodowego.

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych pielęgniarek, pielęgniarzy oraz osób na stanowisko Pielęgniarki/Pielęgniarza Koordynującego. Jeśli masz doświadczenie w pracy z pacjentami, koordynowaniu zespołów pielęgniarskich, prowadzeniu dokumentacji oraz monitorowaniu stanu zdrowia, mamy dla Ciebie idealne stanowisko.

Zadania i obowiązki:

  • Koordynowanie pracy zespołu pielęgniarsko-opiekuńczego, zapewniając efektywną i wysoką jakość opieki.
  • Prowadzenie szczegółowej dokumentacji dotyczącej pacjentów, zapewniając kompleksową opiekę zdrowotną.
  • Monitorowanie bieżącego stanu zdrowia mieszkańców i podejmowanie odpowiednich działań w razie potrzeby.
  • Informowanie rodzin podopiecznych o stanie zdrowia ich bliskich.
  • Współpraca z podmiotami medycznymi w celu zapewnienia kompleksowej opieki zdrowotnej podopiecznym.
  • Tworzenie regularnych raportów dotyczących stanu zdrowia podopiecznych.
  • Aktywne uczestnictwo w procesach doskonalenia opieki zdrowotnej i implementacja nowych standardów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (pielęgniarstwo) oraz uprawnienia do wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza.
  • Doświadczenie zawodowe w pracy pielęgniarskiej lub w koordynacji pracy zespołu.
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy, zarządzania czasem i podejmowania decyzji.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność współpracy z różnymi podmiotami medycznymi.
  • Dbałość o wysoki standard etyki zawodowej oraz empatia w relacjach z pacjentami.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Elastyczny grafik pracy,
  • Możliwość rozwoju i szkoleń,
  • Przyjazne środowisko pracy i pełne wsparcie zespołu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres :[email protected]
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Dziękujemy za każdą nadesłaną aplikację i cieszymy się na możliwość współpracy z przyszłymi członkami naszego zespołu! Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:+48 786 116 026

(Oferta pracy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
wykopWykop
0%