Zamknij

Firma FOODMAKERS zatrudni magazyniera

09:42, 29.03.2023 oferta pracy Aktualizacja: 09:42, 29.03.2023

Producent kanapek, bagietek i dań gotowych Foodmakers Sp. z o.o. W związku z realizowaną przez nas strategią rozwoju poszukujemy pracowników, na następujące stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Karolew/Borek Wielkopolski

OBOWIĄZKI

  • przyjmowanie dostaw surowców i opakowań,
  • kompletowanie surowców zgodnie z zapotrzebowaniem produkcji,
  • wydawanie surowców, opakowań i materiałów pomocniczych na produkcję zgodnie z planem produkcji,
  • pakowanie towarów w kartony i na palety,
  • kompletowanie zamówień,
  • realizacja wysyłek towarów,
  • przestrzeganie prawidłowego obiegu dokumentów magazynowych,
  • utrzymanie optymalnych stanów magazynowych,
  • dbałość o czystość i porządek na magazynie.

WYMAGANIA

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja prac,
  • systematyczność i dokładność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dbałość o powierzone mienie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

OFERUJEMY

  •  wynagrodzenia od 3490 zł brutto/miesięcznie, zależne od doświadczenia kandydata (po okresie próbnym),
  • premia w wysokości do 20%
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i wewnętrznych awansów,
  • miła atmosfera pracy w młodym zespole,
  • posiłek regeneracyjny w zakładowej stołówce,
  • korzystne warunki ubezpieczenia grupowego,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z klauzulą – „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. Oświadczam również, że podałam/łem moje Dane Osobowe dobrowolnie”. Brak niniejszej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Kontakt pod adresem [email protected] lub telefoniczny 607 543 420

(oferta pracy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%