Zamknij

Bricomarche w Gostyniu zatrudni sprzedawcę

07:24, 04.07.2022 Oferta pracy Aktualizacja: 18:20, 06.07.2022
Foto: Canva/Bricomarche/Fotomontaż Foto: Canva/Bricomarche/Fotomontaż

na dział budowlany.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • pracę w miłej atmosferze

Wymagamy:

  • komunikatywność
  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • praca w zespole
  • doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym plusem

Obowiązki:

  • obsługa klienta
  • dbanie o ekspozycję produktową na sali sprzedaży
  • dbanie o wizerunek sklepu
  • pomoc w doborze odpowiedniego produktu
  • wykonywanie pozostałych powierzonych o obowiązków.

Zainteresowanych prosimy o kontakt Beata Garczarek, tel.  600 051 486

(Oferta pracy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%