Zamknij

Firma FOODMAKERS zatrudni kierownika magazynu

09:33, 29.03.2023 Oferta pracy Aktualizacja: 10:48, 29.03.2023

Producent kanapek, bagietek i dań gotowych Foodmakers Sp. z o.o w Borku Wlkp.
W związku z realizowaną przez nas strategią rozwoju poszukujemy pracowników, na stanowisko:

 Kierownik Logistyki i Magazynowania

Miejsce pracy: Karolew/Borek Wielkopolski

OBOWIĄZKI

  • Organizowanie pracy i kierowanie zespołem pracowników magazynu;
  • Nadzór nad przyjęciem dostaw, kompletacją surowca oraz opakowań do produkcji oraz wysyłką gotowych wyrobów
  • Nadzorowanie oraz planowanie wysyłek wyrobów gotowych, współpracą z firmą spedycyjną
  • Aktywna współpraca oraz komunikacja z innymi działami firmy.
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • Kontrolowanie i przestrzeganie zasad BHP i p.poż na powierzonym obszarze.
  • Dbałość o porządek w magazynie

WYMAGANIA

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w branży spożywczej
  • umiejętność obsługi wózka widłowego (udokumentowane)
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY

  • wynagrodzenia zależne od doświadczenia oraz umiejętności kandydata
  • premia w wysokości do 20%
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i wewnętrznych awansów,
  • miła atmosfera pracy w młodym zespole,
  • posiłek regeneracyjny w zakładowej stołówce,
  • korzystne warunki ubezpieczenia grupowego,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z klauzulą – „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. Oświadczam również, że podałam/łem moje Dane Osobowe dobrowolnie”. Brak niniejszej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Kontakt pod adresem [email protected] lub telefoniczny 607 543 420

(Oferta pracy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%