Nowoczesna, certyfikowana firma instalacyjna szuka podwykonawców

14:24, 13.10.2021 Oferta pracy Aktualizacja: 09:40, 14.10.2021
Foto: Cava Foto: Cava
reo

Solar Eko Instal to nowoczesna, certyfikowana firma Instalacyjna z siedzibą w Wąsoszu zajmująca się pracami Sanitarnymi hydraulicznymi wentylacyjnymi oraz instalacyjnymi Elektrycznymi chętnych do podjęcia zleceń w Niemczech Zapraszamy.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź prace/zlecenie już dziś!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych i grzewczych

Niemcy, różne regiony

Obowiązki

  • Montaż instalacji sanitarnych mieszkaniowych wewnętrznych – wod-kan / C.O
  • Montaż instalacji ogrzewania podłogowego
  • Bieżące naprawy i konserwacja instalacji sanitarnych
  • montaż urządzeń, armatury, instalacji

Wymagania

  • Doświadczenie lub zdolności manualne i techniczne tak zwana „złota rączka”
  • Umiejętność współpracy w niewielkich grupach hydraulicznych
  • Sumienność oraz staranność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomości podstawowych zasad w montażu instalacji hydraulicznych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane ekipy dwu osobowe.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 11000 PLN do 25000 PLN
  • Udziału w projektach zagranicznych
  • Premię lojalnościową w związku z aktywnym udziałem w zleceniu 500 euro po przepracowaniu 2 miesięcy
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • zakwaterowanie i transport na miejsce pracy
  • możliwość pobierania zaliczek

Szukamy podwykonawców. Praca na własnej działalności polskiej lub niemieckiej. Pomagamy załatwić formalności w 48h
Kontakt pod adresem lub telefoniczny 661-396-091

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z klauzulą – „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. Oświadczam również, że podałam/łem moje Dane Osobowe dobrowolnie”. Brak niniejszej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

(Oferta pracy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%